Jak nazwać chłopca w святкам

Imię dziecka jest bardzo ważne nie tylko dla rodziców, ale i dla samego chłopca, tak jak ono będzie z nim w ciągu całego jego życia. Ale dość często rodzice zapisują się wybrać jakieś imię. W tym przypadku należy skontaktować się z kościoła kalendarza i nazwać chłopca w святкам. Nie należy dać dziecku imię właśnie tego ducha, który jest przypisany do określonego dnia miesiąca — można używać i inne nazwy tego okresu.

Jak nazwać chłopca w святкам

Instrukcja

1
Na przykład, jeśli twoje dziecko urodziło się na początku stycznia, to mu odpowiednie nazwy, takie jak Daniel, Paweł, Stanisław, Jan, Ignacy, Paweł, czy Konstanty. Dla chłopca, który urodził się w połowie tego miesiąca, można wybrać takie nazwy, jak Beniamin, Antoni, jan, Aleksander, Dobrawa, Dąbrówka. Dziecko, wyświetlonej na świat pod koniec stycznia, można nazwać Maxime, Dmitrijem, Cyryla.
2
Dla dzieci urodzonych w pierwszej części stycznia, nadają nazwy Arsenij, Makar, Zachar, Małgorzata, Szczepan, Jan, Michał, Dominika, Paulina, Jurij. Chłopiec, który przyszedł na świat w drugiej połowie miesiąca, można nazwać Makar, Aleksy, Benedykt, Cyryl, Dominik.
3
Jeśli urodziny dziecka przypadał na marzec, to możesz wybrać z poniższej listy: Paweł, Maciej, Jan, Jakub, Antoni, Filip, Piotr, Jerzy, Nestor, Il, Трофим.
4
Dla chłopców, którzy urodzili się w kwietniu, nadaje się nazwy, takie jak Siergiej, Wiktor, Paweł, Seweryn, Zachar, Dominik, Marek, Szymon, Vadim, Dawid, Arystarch, Piotr.
5
Chłopców, urodzonych w maju, nadają się Piotr, Jan, Irena, Gerasimos, Rafaela, Herman, Arseniusz, Makar.
6
Czerwiec też ma swoich świętych: Andrzej, Krzysztof, Roman, Andrzej, Jacek, Andrzej.
7
Chłopca, który urodził się w lipcu, można nazwać Леонтием, Терентием, Gleba, Światosław, Iwanem, Piotrem, Pawłem, Siergiejem, Valentine, Władimirem lub Leonidem.
8
w sierpniu, nazywa się takie nazwiska, jak Makar, Mark, Julian, Kuźma, Jan, Julian, Teodor, Gertruda.
9
Do września charakterystyczne nazwy Adrian, Paweł, Mariusz, Michał, Marek, Stefan, Julian, Szymon, Teodor.
10
Chłopca, który urodził się w październiku, można nazwać Аркадием, Olegiem, Andrzeja, Władysława, Iwanem, Grzegorza, Siergiejem, Beniaminem, Демьяном, Macieja, Назаром.
11
Święci patroni listopada — Włodzimierz, Маркиан, Maxim, Zino, Janusz, Michał, Katarzyna, Mateusz, Łukasz Siemion.
12
Chłopca, który urodził się w grudniu, nazywany Powieścią, Klimie, Jan, Jakub, Andrzej, Mikołaj, Илларион, Aleksander.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.