Jak nazwać chłopca andriej A.

Przy wyborze imienia dla dziecka ważne jest, aby wziąć pod uwagę wiele rzeczy. W tym, nie można zignorować taki czynnik, jak jego zgodność z andriej. Imię i nazwisko rodowe są w stanie wpływać na losy człowieka, i jeśli będą zbliżać się do siebie, ich właściciel będzie mieć szczęście.

Jak nazwać chłopca andriej A.

Instrukcja

1
Wybierając imię dla dziecka andriej „A.”, należy wziąć pod uwagę, że to imię należy do miękkich. Można albo zwiększyć miękkość, dając dziecku podobny nazwa (Michał, Ilja), albo wybrać solidne nazwa (Igor, Piotr). W drugim przypadku sztywność trochę zneutralizowane, w rezultacie człowiek będzie bardziej harmonijny, nie będzie skłonny do skrajności.
2
Zrób listę męskich nazw, które ci się podobają. Wykreśl z listy imiona i nazwiska zmarłych, które miały несчастливую los krewnych. Na przemian wypowiedz każde nazwisko z listy, dodając drugie imię „A.”. Zaznacz te opcje, które są dla ciebie udane.
3
Dowiedz się wartości wybranych nazw, i zdecydować, który z nich chcesz dać swojemu synowi. Chcesz zobaczyć dobry i serdeczny, – imię Stepana. Jeśli jest dla ciebie ważne, aby był optymistą z natury, przyjrzyj do nazwy „Denis”. Chce, aby syn dorastał mądry i человеколюбивым, – wybierz nazwę „Fedor”.
4
Staraj się nie wybierać zbyt długa nazwa. Andriej, składający się z pięciu sylab, zabrzmi to pompatycznie. Na przykład, posłuchajcie, jak brzmią skróty „Konstantin Aleksiejewicz”, „pan Stanislav”. Nie bardzo mi miło, prawda? Lepiej zwróć uwagę na krótkie i dźwięczne imiona: Michał, Paweł, Marek.
5
Nie wybieraj nazwy, оканчивающееся na „th”. Takie nazwiska źle komponują się andriej, zaczynające się na samogłoskę litery.
6
Jeśli nie możesz wybrać, skontaktuj się z kościoła kalendarza. Od czasów starożytnych, ludzie nazywali swoje dzieci святцам, licząc, że rejestrując się w ten sposób zapewniają im ochronę patrona.
7
Z nazwą, danymi tobą, dziecko będzie żyć przez długie lata. Nazywając je na cześć bożka z dalekiej Afryki lub politycznego lidera z trudne nazwą, można zepsuć dziecku życie. Dobrze się zastanów, zanim wybrać dziecku imię.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.