Jak nauczyć się kręcić hula hoop

Kręcić hula hoop poprawnie potrafią daleko nie wszystko. Aby talia czułam maksymalne obciążenia, sprawiają, że wiele mocniej pracować plecy. To często prowadzi do pojawienia się w pasie i po bokach zacieków i siniaków, które są poważnymi zakłóceniami do kontynuacji zajęć z obręczy. Zamiast dręczyć swoje ciało, spróbuj się zrelaksować i zacząć przestrzegać prostych rad profesjonalistów. Wystarczy stanąć przed lustrem i zacznij ćwiczyć. Patrząc na swoje odbicie, szybko rozumie i skorygujesz błędy.

Nauczyć się kręcić hula hoop nie jest tak trudne. Wszystko zależy od chęci

Instrukcja

1
Zapoznaj się z takiej pozycji ciała, aby twoje nogi były blisko siebie nawzajem, a ręce były hodowane w bok lub znajdowały się za głowę. Wyprostuj plecy. Nie poddał nogi, nawet jeśli ci tak wygodnie, w przeciwnym razie nie będzie w stanie skutecznie pracować główne mięśnie talii. W pracy włączą się raz pośladki z biodrami i pełnego małych okręgu jednej tylko zwężone u ciebie nie uczyć.
2
Aby nie zaszkodzić swojej plecach, nie rób wstrząsów podczas skręcania obręczy. Ruchy powinny być spokojne rytmiczny. Także nie rób ruchy do przodu i do tyłu. Kręcić hula hoop należy płynne ruchy rotacyjne. Również jak i biodra, pośladki, piersi też nie musi być włączona. Praca wyłącznie w talii.
3
Angażować się w obrót obręczy trzeba tylko na pusty żołądek. Dobrze byłoby wcześniej zrobić kilka ćwiczeń oddechowych. To pomaga pozbyć się brzucha nadmiar powietrza, a także daje mięśni możliwość lepiej прорабатываться.
4
Podejdzie każda ćwiczenia oddechowe. Na przykład, można spróbować to ćwiczenie: zrób długi wydech „do przysłony” tak, jak ty chcesz oszukać ogromny balon. Tylko nie rób przed tym specjalnie dużego wdechu. Dalej przez nos zrób utrzymujące się oddech. Podsumowując gwałtownie wypuść powietrze z płuc całe powietrze. Powtarzaj to ćwiczenie należy 3-4 razy, nie robiąc przerw między kolejnymi powtórzeniami.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.