Jak nauczyć się jeździć na łyżwach tyłem

Jeśli choć raz wstawali na łyżwy, na pewno, chcesz powtórzyć to doświadczenie. A jeśli jesteś już na tyle pewnie jeździsz, ciebie, oczywiście, interesuje mnie, jak jeździć na wstecznym. To nie tyle trzeba, ile ciekawe i niezwykłe. Ale w tej sprawie najtrudniejsze jest zacząć, bo tak trudno jest kontrolować sytuację, gdy pędzi się plecami do przodu.

Jak nauczyć się jeździć na łyżwach tyłem

Instrukcja

1
Przede wszystkim należy zapewnić aby na lodowisku, na którym można nauczyć się jeździć tyłem, było ogrodzenie, ławki lub ściana, za którą można trzymać się rękami, a także nie jest zbyt wiele innych narciarzy, aby nie przeszkadzały ci się uczyć, i trudno się z kimś do czynienia. Nie zapomnij o ochronę: jeśli ona będzie na ciebie przy upadku nie powinno zdarzyć się nic złego.
2
Przystępując do lekcji jazdy tyłem do przodu, nie spiesz się rozwijać i iść do tyłu. Na początek оттолкнитесь ręce od jakiejkolwiek podpory i przejechać się plecami do przodu. Tak, można poczuć, że około czuje człowiek, gdy jeździ tyłem.
3
Teraz przyjąć właściwą pozycję. Aby czuć się pewniejsza, stawiać jedną nogę przynajmniej na полботинка przed drugą, a same nogi trzymaj trochę полусогнутыми w kolanach.
4
Następnie można przystąpić do rozwoju techniki. Więc stań tyłem do kierunku, dokąd zamierzasz się udać. Przypomnijcie sobie te ruchy, które wykonasz podczas normalnej jazdy na łyżwach do przodu. Teraz zrób to samo, tylko odwrotnie: zaznacz толчковую nogę pod kątem i оттолкнитесь, ale odpychania poćwiczyć trochę po łuku.
5
W końcu, zawsze należy uważać, dokąd jedziesz. Jeżdżąc tyłem, przyzwyczaić się oglądać przez ramię. Nic przyjemnego, przy spadku na jakiegoś dziecka lub staruszkę się nie stanie.
logo
Article Categories:
Hokej na lodzie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *