Jak nauczyć się robić zwody w hokeju

Jedną z głównych zalet napastnika w hokeju – umiejętność wykonywać zwody. W połączeniu z mistrzowskim tytułem własności kijem, dobrą jazdę i прицельными rzuca podkładki z różnych miejsc boiska wykonanie funtów szterlingów pozwoli ominąć rywali i strzelić gola do bramki przeciwnika.

Jak nauczyć się robić zwody w hokeju

Instrukcja

1
Pamiętaj, że zwody składają się dwie fazy ruchu: fałszywą i prawdziwą. Pierwsza faza zmusza przeciwnika uwierzyć w prawdziwość ruchu i zareagować na niego, a druga – szybko zrealizować prawdziwy ruch w celu zwolnienia z opieki przeciwnika.
2
Zacznij ćwiczenia mające na celu opanowanie funtów szterlingów, bez podkładki. Szczególną wagę do zachowania równowagi i zmiany prędkości podczas ich wykonywania. Po produkcji wymienionych umiejętności акцентируйте uwagę na rozwoju efektywnego wykorzystania zwrotnych działań przeciwnika. Za każdym razem, połącz je z контрприемом.
3
Na początkowym etapie uczenia się ćwiczenia dla rozwoju funtów szterlingów z pasywnym przeciwnikiem. Następnie doskonalić techniki z aktywnym oporem przeciwnika w grach.
4
Poruszanie się w kolumnie bez podkładki. Na sygnał trenera gwałtownie przechyl tułów i wróć do pozycji wyjściowej. Następnie to samo ćwiczenie wykonaj z kijem. Najpierw przechylić w jedną stronę, potem w drugą.
5
Te same czynności wykonać z pokonywaniem przeszkód. Do tego rozmieść stanowiska lub zaproś obrońców, którzy muszą przejść ci naprzeciw w kolumnie po jednym.
6
Pyram biegi z przyspieszeniem i zatrzymanie na sygnał. Ponownie wykonaj bieganie, a jak tylko pojawi się sygnał, zrób kijem wokół podkładki ruch kołowy i wykonaj szarpnięcie z nią.
7
Przeciwnik musi atakować, a ty, co kijem ruch, rzekomo skierowane do transmisji podkładki partnera w prawo, muszą szybko krążyć przeciwnika po lewej stronie.
8
Ćwicz również następny odbiór: нагнавший ciebie przeciwnik musi próbować odebrać piłkę, a ty zacznij zwalniać, pokazując, że chcesz się zatrzymać i iść w przeciwnym kierunku. Po tym jak przeciwnik zareagował, siądź i ruszajcie w stronę pierwotnego ruchu. Dane ćwiczenia pozwalają z powodzeniem wykonywać zwody ze zmianą kierunku.
logo
Kategoria:
Hokej na lodzie

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.