Jak naprawić пятаки

Konsekwencją uderzenia laptopa mogą stać się odrywanie się podstawowych układów, na przykład, północnego lub południowego, видеочипа. To zwykle da się naprawić, jeżeli układ nie oderwał się razem z пятаками (podkładki w miejscu instalacji chipa). Aby przywrócić dimes też ma swoje metody.

Jak naprawić пятаки

Trzeba

  • – mikroskop;
  • – lutownica;
  • – skalpel.

Instrukcja

1
Określ wygląd пятака, aby dowiedzieć się, czy trzeba je odzyskać. Jeżeli jest pusty, do niego nie pasują przewody. Jeśli eksplorator nadaje się do пятаку z niższych warstw, na nim jest metalizacji otworów, można się z nią паяться. Również пятаки, do których explorer łączy się na powierzchni. Aby je przywrócić, należy stosować dodatkowe przewody.
2
Wykonaj przywracanie пятака. Weź skalpel, pas przejściowy otwór na zewnątrz i z góry. Процарапайте do warstwy, gdzie łączy się przejściowy otwór i gwint utwór. Weź trochę pasty lutowniczej, żeby kropić kulki, ogrzej je, podczas gdy na miejscu jednorodzinnego пятака pojawi się mała kulka, jego wysokość powinna być trochę więcej, niż poziom opłat. Odetnij, сцарапайте, развальцуйте ten koralik za pomocą skalpela. Trim jego wysokość do poziomu innych dimes, zwiększ jego średnica jest do zwykłych. Zmyć pozostałości topnika, przejdź do przywrócenia dimes, pozostałych oddzielone od głównej.
3
Znajdź i przygotuj artykuł explorer, jeśli пятаки оборваны na krawędzi, a eksplorator znajduje się na górze. Jeśli przywracanie grosz pod układem z dużym krokiem i пятаками, zamiast niego można użyć jedną żyłę z МГТфа, wstępnie go залудите. Aby przywrócić dimes pod małe BGA, użyj cieńsze przewody. Jeśli przewód jest w izolacji lakierowej, czyścić go i залудите, przełóż między arkuszem papieru z topnikiem i lutownicą. Strip eksplorator, który został podłączony do przewodnikowi, залудите go, напаяйте dodatkowy przewód. Zrób mały pierścień na miejscu dawno urwanej пятака. Zmyć pozostałości topnika, załóż BGA. Dokładnie zainstalować układ, po jej instalacji nie naciskaj jej i nie przesuwaj.
4
Powtórz swoje działania, jeśli wynik okazał się nieudany. Jeśli nie udało się i po raz drugi, to problem jest nie tylko w оторвавшихся пятаках, albo jest ich zbyt wiele i układ nie podlega regeneracji.
logo
Kategoria:
Naprawa i serwis

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.