Jak naprawić Hp kaseta

Z czasem kartridże HP zaczynają więdnąć, że zawsze jest przyczyną utraty zdrowia i niemożności pisania. W celu przywrócenia stanu trzeba zrobić płukanie i wyczyść, a następnie ponownie zastosować wkłady. Отмачивание odbywa się na trzy sposoby.

Jak naprawić Hp kaseta

Trzeba

  • – środek do mycia szyb;
  • – stacja paliw

Instrukcja

1
Jeśli masz brak specjalne urządzenia, które pozwalają produkować płukanie, można skorzystać z płynem do mycia szyb. Wlać do słoika z wodą do mycia. Wyjmij kasetę z drukarki HP, a następnie opuść go w roztworze, po czym zamknij słoik i pozostaw ją na noc.
2
Wyjmij kasetę z pojemnika i zimnica głowicę część o serwetkę w ciągu 3 sekund. Jeśli żadnego odcisku nie ma lub jest niewyraźny i ledwo widoczny, należy powtórzyć procedurę.
3
Gorące выпаривание odbywa się w tym przypadku, jeśli chemiczny sposób nie przyniosło sukcesu lub nabój długi czas nie był używany. Wlać wodę do czajnika i doprowadzić ją do wrzenia. Chwyć kasetę drukującą i przytrzymaj go nad wylewką głowica powierzchni około 5 sekund. Zimnica go o serwetkę. Jeśli wydruk jest ledwo widoczny, należy powtórzyć procedurę. Nie trzymaj urządzenie nad parą przez ponad 5 sekund, w przeciwnym razie może ono расклеиться. Także nie warto powtarzać выпаривание ponad 10 razy.
4
Najbardziej skutecznym sposobem przywracania można uznać za mycie za pomocą lewaka zestawu Ink Tec. Włóż kasetę do mycia szyb w proporcji 1:1 z wodą destylowaną. Podłącz urządzenie do napełniania i z jego pomocą zacznij wyssać resztki atramentu. Przeprowadzać procedurę, aż wypływająca ciecz nie będzie stosunkowo klarowna.
5
Osuszyć z tonerem i zrobić sos tuszem, po czym włóż go do drukarki.
6
Uruchom narzędzie „Czyszczenie kasety drukującej”. W każdym urządzeniu funkcja ta jest realizowana na różne sposoby, znaleźć ją można w „Start” – „Panel sterowania” – „Sprzęt” – „Urządzenia i drukarki”. Uruchom ponownie program kilka razy. Przywracanie można uznać za zakończony.
Porada
Aby zwiększyć wydajność kasety z tonerem firmy HP napełnić tylko wysokiej jakości tuszem od znanych producentów.

logo
Article Categories:
Naprawa i serwis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *