Jak napisać wyciąg z rozkazu

Rozkaz – jest to akt prawny, który jest wydawany przez kierownika organizacji, organu kontroli do rozpoznawania podstawowych i zadań operacyjnych jego działalności. W niektórych przypadkach, kiedy nie ma potrzeby, aby odtwarzać cały tekst samego rozkazu, sporządza dokument, zwany wyciągiem z rozkazu.

Jak napisać wyciąg z rozkazu

Instrukcja

1
Odbywa się wyciąg z rozkazu w następujący sposób. Szczegóły, w tym nazwa organizacji, miejsce wydania i datę rozkazu itp., proszę pisać tak samo, jak i w dokumencie głównym, bez zmian. Data dokumentu określa cyfrowo dwoma opcjami: za pomocą trzy pary liczb, na przykład, 25.07.10; lub z pełnym zapisem od roku – 25.07.2010.
2
Wymień nazwę dokumentu („Rozkaz” odpowiednio na „Wyciąg z rozkazu”). Przy tym należy podać datę i numer tego dokumentu, z którego można zrobić wyciąg. Pamiętaj o tym, że nazwa „Rozkaz”, „Wyciąg z rozkazu” zawsze dokonuje się wielkimi literami (po spacji) poniżej nazwy organizacji: w centrum wiersza przy wzdłużnym układzie danych, od granicy lewego pola – w przypadku ich położenia kątowego.
3
Odtwórz całkowicie bez zmian констатирующую część dokumentu, w tym słowo „Rozkaz”, który zawsze jest wystawiany wielkimi literami (bez spacji) na oddzielnym wierszu od granicy lewego pola i kończy się dwukropkiem. Wybierz z części wykonawczej rozkazu interesujący cię element (może być jeden lub kilka). Przy tym zachować bez zmian ich numeracji porządkowych.
4
W wyciągu z rozkazu rekwizyty „Podpis” obejmuje stanowisko kierownika podpisującej oryginał rozkazu, i deszyfrowanie najniższej podpisu. Kierownik wyciągu nie podpisuje. W wyznaczonym miejscu po prostu zrób nakładkę „Podpis” i zapewnij oficjalną papier. Na osobnej linii od granicy lewego pola na dole dokumentu wielkimi literami napisać słowo „Prawda”, a poniżej należy podać nazwę stanowiska twarzy, jego potwierdzające (zazwyczaj, sekretarki, recepcjonistki, specjalisty ds. kadr, itp.). Odbiór osobisty podpis potwierdzające wyciąg twarzy i spisania jej, podając obok inicjały i nazwisko.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.