Jak do przekazania jednostki z aktywów na aktywa

Operator komórkowy Activ oferuje swoim abonentom przesyłać lub przekazywać jednostki znajomym i przyjaciołom, nie czekając na ich żądania. Aby to zrobić, wystarczy użyć specjalnego polecenia w USSD lub wejść w menu „Инфопарка”. Przy tym istnieje ograniczenie nie tylko na ilość przekazywanych jednostek, ale i na ilość przeprowadzanych operacji.

Jak do przekazania jednostki z aktywów na aktywa

Instrukcja

1
Pamiętaj, że usługa Aktywna pomoc”, który pozwala przesłać jednostki na numer innego abonenta Activ, domyślnie aktywne. Jednak, jeśli wyłączysz tę usługę na swoim telefonie, a następnie, aby włączyć go ponownie, należy wpisać w telefonie kombinację *123*3*5*4#. Następnie należy potwierdzić włączenie „Aktywnej pomocy” przez naciśnięcie odpowiedniego przycisku.
2
Wyślij jednostki z aktywów na aktywa poprzez menu „Инфопарка”. Do tego wybierz numer *123*3*5*3#. Następnie wprowadź numer telefonu osoby, której chcesz podarować jednostki, i wpisz ich liczbę. Poczekaj, aż zwrotnego SMS-a, w którym zostanie podany kod weryfikacyjny. Prześlij go na żądany numer. Przez kilka sekund jednostki trafią do adresata.
3
Skorzystaj z menu USSD do tłumaczenia jednostek. Wybierz numer *141#, wprowadź numer abonenta i liczby заращиваемых jednostek. Potwierdź operację i uzyskaj odpowiedzi na wiadomość SMS, w którym będą podane kwoty przelewu i kwota na twoim koncie.
4
Ustaw jednostki za pomocą jednego polecenia. Aby to zrobić, wpisz następującą kombinację: *143*1*770- numer odbiorcy*liczba jednostek# i naciśnij przycisk połączenia.
5
Poznaj szereg warunków dla przekazywania jednostek z aktywów na aktywa. Operację można przeprowadzić nie więcej niż 10 razy dziennie na kwoty od 50 do 2000 jednostek, przy czym w ciągu miesiąca można dać do 5000 jednostek. Aby wysłać ten prezent, nadawca musi mieć na swoim koncie nie mniej niż 50 jednostek. Jeden tłumaczenia warto 7,07 jednostek, które są automatycznie usuwane z otrzymanego tłumaczenia. Usługa jest dostępna w roamingu.
6
Poproś jednostki. Do tego w Инфопарке wprowadź kombinację *123*3*5*2# lub w USSD – *141#, po czym wprowadź numer rozmówcy i sumę jednostek. Ta usługa jest dostępna nawet przy zerowym bilansie, a wniosek jest ważny w ciągu 24 godzin od momentu wysłania.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *