Jak być skryty

Bardzo wiele, zwłaszcza emocjonalne ludzie myślą, że mój język – mój wróg. Dlatego chcą być скрытными. Przedstawiciele silniejszej płci, można pokonać swoją emocjonalność. Kobiety robią to z trudem. Często, выплеснутая na emocjach informacje, wyrządza im krzywdę. Później przychodzi wyrzuty sumienia ze swojej szczerości. Aby twoja szczera rozmowa nie powodował szkód, naucz się być скрытными.

Jak być skryty

Instrukcja

1
Na zadane ci pytanie, jak leci, albo jak zdrowie, nie wyrusza w szczegółowy opis ostatnich wydarzeń, naucz się odpowiadać ogólnymi sformułowaniami, nie dotyczącymi prywatności.
2
Nigdy, w pracy, nie dyskutuj z kolegami, swoją rodzinę lub życie osobiste. Mówi na tematy ogólne, nie odnoszące się do ciebie osobiście. Szczera rozmowa nadaje się tylko do komunikowania się z bliskimi i znajomymi ludźmi. Dane osobowe w serwisie może okazać się przeciwko tobie.
3
Nie mów rodzicom o sporach z małżonkiem. Odezwij się co u ciebie wszystko dobrze i wspaniale. Się pogodzicie, a rodzice będą się martwić.
4
Nikomu nie mówcie o stanie swojego zdrowia, zdrowia bliskich osób. To nikomu nie jest potrzebne i nie zastanawiam się i może wywołać plotki. A ja ci trzeba?
5
Nie распространяйтесь na temat życia intymnego, na to ona i kameralny.
6
Nigdy nie mów nikomu o wysokości swoich zarobków. Będzie mniej zazdrości i plotek.
7
Nie mówi się o ich nabycia, nikt nie cieszyć, tylko poprawią nowy temat do rozmowy.
8
Nie dziel się z nikim swymi planami na życie.
9
Naucz się hamować emocje, aby nie сболтнуть dodatków.
10
Mówisz ze wszystkimi na typowe tematy, wyrażać swoje zdanie, nie przymierzając wszystko na siebie.
logo
Kategoria:
Depresja i stres

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.