Jak być miły dla ludzi

Pełnoprawnym i pełnoprawnym członkiem stowarzyszenia może być tylko uprzejmy człowiek. Ani status społeczny, ani złe samopoczucie, brak przeżyte kłopoty nie dają prawa być невежливыми lub brutto z innymi. Istnieją zasady grzeczności, które są nam znane z dzieciństwa. A są takie zasady, z którymi mamy do czynienia, będąc już dorosłymi ludźmi.

Jak być miły dla ludzi

Instrukcja

1
Nie spiesz się, aby wejść do salonu pierwszy: przegap starców, kobiet i dzieci. Jeśli już tak się stało, nie pożyczaj jedyne wolne miejsce.
2
Pamiętaj, uprzejmy człowiek zawsze ustąpi miejsca kobiecie z dzieckiem, staremu, dwukołowy lub przyszłej mamusi.
3
Nie kładź bagaż (torby, plecaki, wędki lub nieporęczne torby) na sąsiednie siedzenie. To miejsce dla pasażerów, a nie dla bagażu.
4
W deszczu nie należy umieszczać ma na siedzeniu. Umieść ma tak, aby nie kapiącą na swoich towarzyszy podróży, i aby nie przeszkadzał przejścia pasażerów.
5
Jeśli jesz w transporcie publicznym na stojąco, przejdź na środek salonu. Proszę nie przeszkadzać innym pasażerom wsiadania i wysiadania, nie stój w przejściu.
6
Szanuj kierowcy: jeśli przewidziane są przystanki na żądanie, głośno nazwij swój przystanek. Tak samo z góry podejdź do wyjścia i przygotuj kasę za przejazd.
7
Nie loguj się do transportu z plecakiem. Zajmuje dużo miejsca i przeszkadza innym pasażerom. Zdejmij plecak jeszcze na ulicy, a w transporcie, należy ustawić je obok siebie.
8
Rozmawiaj cicho. Dbaj o uszy swoich towarzyszy podróży: nie przeklinaj i nie krzycz. Tak samo należy unikać rozmów na tematy intymne.
9
Nie проносите w transport пачкающие przedmioty. Nie jeść lody lub чебуреки. Tak samo zrezygnuj z ostro-pachnące produkty, na przykład, od чесночных ryżowe. Zresztą, nikt cię nie powstrzyma, jeśli będziesz ssać to nie może być prawda lub żuć czekoladka.
10
Zachowuj się tak, jak chcesz, aby inni zachowywali się w stosunku do ciebie.
logo
Kategoria:
Praca nad sobą

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.