Jak aktywować próbny Kasperski w 2017 roku

Dzisiaj istnieje wiele różnych programów antywirusowych. I nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ walka z wirusami i ochrona informacji jest ważnym priorytetem. Pozostaje tylko wybrać taką, która będzie ci odpowiadać. Praktycznie wszystkie programy antywirusowe mają banalny okres obowiązywania. Wystarczy włączyć program i czas określony można korzystać z jej.

Jak aktywować próbny Kasperski

Trzeba

  • – kaspersky anti-Virus;
  • – dostęp do internetu.

Instrukcja

1
Dalej będzie rozpatrywana proces aktywacji wersji testowej Kaspersky antivirus. Zaraz po zainstalowaniu programu na komputerze, można dostać się do menu konfiguracji wstępnej. Właśnie z tego menu należy rozpocząć aktywację programu antywirusowego. Zostaniesz poproszony, na cztery sposoby, aby to zrobić, wśród których znajdź opcję „Aktywuj wersję próbną”. Zaznacz tę opcję aktywacji i iść dalej. Po tym, program pobierze i zainstaluje plik klucza.
2
Po instalacji pliku klucza czekaj, aż zostanie nawiązane połączenie internetowe z Kaspersky lab. Proces aktywacji programu antywirusowego składa się z trzech kolejnych etapów: połączenie z serwerem, wysyłanie kodu aktywacyjnego i uzyskiwanie odpowiedzi od serwera. Każdy z tych elementów będzie oznaczony w oknie programu. Po zakończeniu każdego z nich pojawi się pole wyboru. Kiedy wszystkie trzy punkty będą oznaczone flagą, to znaczy, że wersja testowa Kaspersky aktywowana.
3
Teraz w oknie „kreator konfiguracji” można zapoznać się z informacjami o licencji. W tym samym oknie można dowiedzieć się datę zakończenia klucza. Zazwyczaj okres próbny kaspersky anti-Virus wynosi jeden miesiąc.
4
Banalne wersja Kaspersky antivirus jego funkcjonalności nie jest gorsza od pełnej wersji komercyjnej. Jeśli spodoba ci się praca programu, to od razu po zakończeniu okresu testowego można zakupić klucz licencyjny programu w sklepie online Virus.
5
Jeśli podczas aktywacji programu nie będzie miał połączenia z internetem, to po prostu możesz zaznaczyć opcję, aby Aktywować program później”. Również będzie pracować w normalnym trybie. Jedyny, ale ważny minus – antywirusowe bazy danych nie będą aktualizowane.
logo
Kategoria:
Oprogramowanie

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.