Jak aktywować wersję próbną biura

Wersja próbna pakietu Microsoft Office ma ograniczoną funkcjonalność, a aby wykorzystać wszystkie możliwości programu, należy przejść procedurę aktywacji. Odblokowanie po zakupie oprogramowania można dokonać na 2 sposoby: przez internet lub telefonicznie.

Jak aktywować wersję próbną biura

Instrukcja

1
Wprowadź klucz licencyjny produktu w oknie, które otwiera się po uruchomieniu dowolnej aplikacji pakietu Microsoft Office. Kod podany jest na opakowaniu z dyskiem oprogramowania.
2
Po wprowadzeniu prawidłowego klucza kreator aktywacji zaproponuje jeden ze sposobów aktywacji pakietu. Wybierz najlepsze rozwiązanie dla ciebie i kliknij „Dalej”.
3
Przy wyborze sposobu aktywacji przez internet program automatycznie skontaktuje się ze specjalnymi serwerami licencji Microsoft. Jeśli masz produkt licencjonowany i wpisany klucz, odblokowanie nastąpi niemal natychmiast, a na ekranie wyskakuje powiadomienie.
4
Jeśli chcesz aktywować aplikację na telefon, kliknij na drugi opcji na liście. Wybierz region pobytu, a następnie zadzwonić pod jeden z podanych na ekranie pokoi.
5
Poczekaj na odpowiedź operatora wsparcia. Poinformowanie kierownika wszystkie informacje, wyprowadzone na ekran i wydrukowane na opakowaniu pakietu Microsoft Office.
6
Wprowadź otrzymany od operatora kod potwierdzenia w polu znajdującym się w dolnej części okna, kliknij przycisk Enter. Procedurę można uznać za zakończone.
7
Jeśli chcesz aktywować Office później, wybierz menu „Opóźniona aktywacja”. Teraz, aby odblokować program, przejdź do zakładki „Plik” – „Pomoc” kliknij „Aktywuj klucz produktu”.
8
Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Po zakończeniu zamknij program i uruchom go ponownie.
9
Aby dowiedzieć się, czy aktywny jest program pakietu Office, przejdź do zakładki „Plik” – „Pomoc”. Jeśli polecenie „Aktywuj klucz” nie jest dostępny, odblokuj przebiegła pomyślnie.
Należy zwrócić uwagę
Dla użytkowników wersji próbnej aktywacja przez telefon jest niedostępna, a jedynym na to sposobem jest aktywacja przez internet.

Porada
Pakiet Office Starter 2010 jest początkowo ustawiona na komputery sprzedawane wraz z SYSTEMEM Windows i nie wymaga aktywacji.

logo
Kategoria:
Oprogramowanie

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.