Jak, aby odcięte grzywka

Z pomocą grzywki można z łatwością utworzyć nowy obraz, a czasem nawet zmienić go nie do poznania. Niektórzy uważają, że grzywka to im nie idzie, w rzeczywistości grzywka może podejść praktycznie zawsze, najważniejsze to znaleźć swoją grzywkę. A przecież różnorodność челок tak wielkie: bezpośrednie, na boku, krótkie, długie, gęste i rzadkie. Grzywka w przeciwieństwie do koszenia można zrobić i najniższej w warunkach domowych.

Jak, aby odcięte grzywka

Instrukcja

1
Pomyśl, jaką grzywkę można chodzić. Zdecydować, szerokości i grubości grzywki. Czy ta grzywka zamykać twoje czoło nieco poniżej połowy, lub ona będzie lekko osłaniać oczy, a może twoja grzywka będzie składać się z prawie połowy włosów? Kiedy dokładnie zdecydujesz, że chcesz, przejdź do następnego kroku.
2
Przygotuj niezbędne narzędzia fryzjerskie: proste nożyczki, grzebień i филировочные nożyczki. Zwilż włosy wodą.
3
Wyróżnij się z pomocą rozstania tę powierzchnię włosów, z których składać się będzie grzywka. Заколите pozostałe włosy, aby nie uniemożliwia.
4
Weź pierwszy kosmyk i odjąć ją na odpowiednim poziomie. Ten kosmyk będzie kontrolnego, na których będziesz orientować się w całej fryzurą grzywki.
5
Oddziel następujące kosmyk włosów za 1 cm Podnieś teraz obie nici z pomocą grzebienia. Trzymaj podnoszący włosy prostopadle głowie. Odciąć drugi curl dla pasma kontrolnego.
6
Dalej, вычесывая włosy i przycina je na pasma kontrolnego. Sprawdź także i w poprzednim прядям. Grzywkę możesz, aby odcięte jak ściętej, jak i biorąc pod tytułem „пойнтинг”.
7
Przeczesz grzywka w kierunku wzrostu włosów, gdy сострижете wszystkie pasma. Dodać do grzywki falbankę.
8
Zrób филировку grzywki. Głębokość филировки wybrać samodzielnie. Ponadto, właściciele słabych i cienkich włosów nie zaleca się robić филировку, tak jak w najbliższym czasie końce włosów mogą zacząć się dzielić. A odzyskać zdrowie włosem nie bardzo po prostu. Grzywka подстрижена!
Należy zwrócić uwagę
Jeśli nie ma lub jest bardzo mało umiejętności i doświadczenia w sztuce fryzjerstwa, albo boisz się zepsuć fryzurę, zwróć się o pomoc do wykwalifikowanego fryzjera.

logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.