Zobacz jak zeskanowane pliki

Aby nie tracić czasu na szukanie ostatnio otwieranych plików w całym komputerze, powstało specjalne menu „moje bieżące dokumenty”. Chociaż w niektórych przypadkach nadal wygodniej jest skorzystać z wyszukiwarki.

Zobacz jak zeskanowane pliki

Instrukcja

1
Aby zobaczyć listę ostatnio otwieranych na komputerze plików, użyj opcji menu „moje bieżące dokumenty”. Należy pamiętać, że gromadzenie danych statystycznych na temat otwierania plików może być z góry jest wyłączony na tym komputerze lub niektóre pliki nie mogły być wcześniej usunięte z odpowiedniej pozycji, więc ta informacja może być nieprawdziwa.
2
W przypadkach, gdy trzeba wyświetlić ostatnio używane dokumenty określonego formatu, których wywołanie na komputerze odbywa się w określonym czasie, wybierz wyszukaj według daty zmian w określonych katalogach dysku twardego, wpisując w parametrach wyszukiwania oraz typ pliku. Jest to przydatne w sytuacjach, gdy chcesz zobaczyć, na przykład, ostatnio otwierane pliki audio lub zdjęcia, również na ich poszukiwania, można śledzić ich położenie, klikając prawym przyciskiem myszy i wybierając z menu kontekstowego „Otwórz folder zawierający obiekt”.
3
Jeśli chcesz zobaczyć najnowsze dokumenty w systemie operacyjnym Windows Seven, otwórz menu „Mój komputer”, po czym w sekcji ulubione przejrzyj zawartość menu, tam zostaną wyświetlone ostatnie odwiedzane katalogi, w których odkrywali jakieś pliki.
4
Aby wyświetlić ostatnio używane dokumenty, które otwierały się za pomocą niektórych programów w zainstalowanego na komputerze systemu operacyjnego Windows Seven, otwórz menu „Start” i wybierz spośród elementów, z prawej odpowiedni program, kliknij na strzałkę w prawo, a zobaczysz w prawej części okna nazwy ostatnio używanych plików.
5
Należy pamiętać, że ta funkcja jest dostępna tylko dla najczęściej używanych programów w obecnym systemie dla danego użytkownika, które zostaną wyświetlone w menu „Start” przy jego uruchomieniu.
Porada
Skonfiguruj funkcję wyświetlania statystyk wyświetlanych plików w komputerze.

logo
Article Categories:
Oprogramowanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *