Jak zwiększyć wydajność

Aby dobrze i sprawnie pracować z dnia na dzień, trzeba mieć wysoką zdolność do pracy. Jakość pracy zawiera w sobie skumulowany wynik wydajności, dokładności, niezawodności, bezawaryjności i innych ważnych wskaźników. Możliwość pracy z wysokiej jakości zapewnia wysoką wydajność. Jednak ona ma właściwość spadać, zgubić się i znikać. Istnieje kilka technik poprawy efektywności. Filiżanka mocnej kawy co pół godziny w ten wykaz nie jest wliczony w cenę. Chodzi o wyłącznie nieszkodliwe i dostępnych metodach.

Jakość pracy zawiera w sobie skumulowany wynik wydajności

Instrukcja

1
Usprawnianie stały tryb dnia. Specjaliści mówią, że to najprostsze i najbardziej skuteczne narzędzie poprawy własnej kondycji. To samo niedoceniany i kochane przez nas (to jest tak nudne – organizowanie każdy swój dzień). Niemniej jednak, jest to stały rytm dnia, bazując na naturalnych cyklach całego życia na ziemi, jest najważniejszym warunkiem uzupełnienia o wysokiej sprawności. Odpowiedni tryb dnia – to spokojny sen (dla kogoś to 5-6 godzin, dla kogoś 9-10), lekkie poranne przebudzenie, porywający całodzienne czuwanie, wieczorny odpoczynek i znów sen.
2
Pozbądź się resztek w miejscu pracy. Jeśli pracownik biurowy, najłatwiej jest to zrobić tak: usuń wszystkie do ostatniego listka papieru na biurku. Usiądź za czysty stół, napij się wody, wdech i dostać się do pracy. W razie potrzeby sięgnij wymagana. W każdym razie, upewnij się, że ponad połowa убранного tobą i nie перекочует z powrotem na stół.
3
Zadbaj o świeżym powietrzu. Jeśli nie ma klimatyzacji, często i regularnie wietrzyć pomieszczenia. Brak tlenu znacząco wpływa na stopień sprawności, drastycznie zmniejszając jej.
4
Spróbuj coś zmienić w swoim miejscu pracy. Na przykład, przestawić biurko, szafa, zmienić oświetlenie (na przykład, zastąpić martwo-zimne światło planszowej biurowej lampy na lampy z kloszem, dający ciepłe światło). Nawiasem mówiąc, eksperci twierdzą, że orzeźwia i pobudza aktywność mózgu, żółty kolor. Postaw na swój pulpit lub powiesić na ścianie, na którą spada swój wygląd, przedmiot żółty (barwy, dźwięki). Od czasu do czasu odpocznijcie od pracy i po prostu oglądajcie go. Aby uniknąć wzbudzenia od nasycenia żółty, znawcy polecają окаймлять/оттенять go na zielono.
5
Od czasu do czasu rzucać małą rozgrzewkę. To wspaniały sposób na ożywienie ciasnym mięśnie i stawy. Szczególnie należy zwrócić uwagę na rozluźnienie mięśni szyi, rąk, a także stop. To właśnie te części naszego ciała mają maksymalną ilość механорецепторов oddziaływanie na które stymuluje pracę mózgu.
6
Włącz do swojej diety produkty, które poprawiają działanie. W pierwszej kolejności, to orzechy, marchew, imbir, tłuste ryby, suszone morele, krewetki. A oto od spożycia wyrobów cukierniczych lepiej powstrzymać się, gdyż na ich trawienie poświęca bardzo dużo witamin z grupy b, niezbędnych do aktywnego funkcjonowania mózgu. Dopuszczalne źródłem szybkich węglowodanów może być gorzka czekolada.
Porada
Nie zapomnij o pełnym odpoczynku po pracy. Nie napełniać sobą szeregi pracoholików, którego niesamowita wydajność i fantastyczna wydajność prędzej czy później pękają jak bańki mydlane, pozostawiając po sobie takie „prezenty”, jak neurastenia, załamanie nerwowe, albo jeszcze czegoś gorszego.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.