Jak zwiększyć potencję

Jak wiele smutnych min i rozczarowań przynoszą mężczyzn problemy z potencją! Przecież potencja – jest to tak ważne dla silniejszej płci. Ci, którzy z jakichś powodów słabnie, starają się odzyskać dawną siłę. Ci, u których wszystko jest w porządku z erekcją, często nadal chcą zwiększyć potencję. W celu wzmocnienia potencji istnieje wiele metod.

Jak zwiększyć potencję

Instrukcja

1
Zacząć oczywiście trzeba od wewnątrz. Przecież moc staje się słabszy, bo ciał jamistych członka ciała gorzej wypełnione krwią. Musimy więc doprowadzić swój organizm do porządku. Pierwszą rzeczą, powstrzymywać się od nadmiernego alkoholu i palenia tytoniu – wszystko to prowadzi do pogorszenia ukrwienia. Następnie wprowadź do swojej diety produkty, które przyczyniają się увеличеению seksualnej siły.
Takie właściwości mają te produkty, które zawierają dużo witamin A, E i B. To orzechy włoskie, pistacje, orzeszki ziemne, pomarańcze, figi, granaty, wszystkie rodzaje cebuli. Jeśli cebulę wymieszać z jajkiem, jego korzystny wpływ na potencję wzrasta. Nie zapomnij o grzyby i pokrzywy. Dobrze pomaga przy osłabieniu potencji liści mniszka lekarskiego w okresie jego kwitnienia. Produkty mleczne również sprzyjają miłosnym zmysłom. Jedz twaróg i śmietanę, pij kefir i jogurt. Oczywiście, należy spożywać wystarczającą ilość białka w postaci mięsa i ryb, ale nie bardzo tłustych. Cudowną w zakresie wzmocnienia potencji jest ryba.
Jak zwiększyć potencję
2
Po zbudowaniu prawidłowej diety można zająć się przygotowaniem wzmacniających potencję mieszanek. Weź 200 g suszonych śliwek, wymieszać z 200 g rodzynek 200 g suchego figi, dodaj 12 orzechów włoskich. Przełóż do lodówki i bierz codziennie po 2 łyżki. Lepiej to zrobić wieczorem i piciem lek, kefir.
Również doskonale wpływa na potencję taka mieszanka: pokroić bardzo drobno 1 kg soczystego czosnku i umieścić go w 3-litrową puszkę. Następnie wlać przegotowanej wody, zamknij pokrywę i umieścić na miesiąc w ciemność. Nie zapomnij, aby każdy dzień trochę wymieszać zawartość puszki. Pić codziennie 1 łyżeczkę, rozcieńczone w szklance mleka.
Jak zwiększyć potencję
3
Zacznij więcej się ruszać. Spacer na świeżym powietrzu, zamiast siedzieć przed telewizorem. Wieczorami rób kontrastujące kąpiel dla stóp. Najpierw opuść nogi w gorącej wodzie, potem do zimnej. I tak – w ciągu 15 minut. Заготовьте w lodówce lód. Każdy dzień owijaj kawałek w kubeł i trzymaj na karku, w miejscu, gdzie łączą się głowa i początek szyi. Stosuje się lodu trzeba na 1 minutę. Następnie trzymaj kubeł z lodem 1 minutę na żebrach, tam, gdzie znajduje się serce. Potem jeszcze 1 minutę stosuje się lodu na mosznę. Wkrótce moc wzrośnie.
Jak zwiększyć potencję
Porada
W aptekach sprzedaje się wiele środków w celu wzmocnienia potencji, od раскрученной viagra do niektórych rzekomo naturalnych leków. Wszystkie one dają efekt, ale jest on tymczasowy i po zakończeniu działania tabletki przechodzi. Również u wszystkich leków istnieją poważne przeciwwskazania.

logo
Kategoria:
Popularne

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.