Jak zwiększyć osoba w 2017 roku

Jeśli twoja twarz wydaje się zbyt wąski, długi i chudy, to można zastosować kilka sztuczek, aby rozwiązać ten niedobór i uczynić go nieco bardziej pełnym i szerokim. Można to zrobić na różne sposoby i za pomocą makijażu, i z pomocą fryzury.

Jak zwiększyć osoba

Instrukcja

1
Zacznij od swojej fryzury. Długie, wiszące i wydłużone-gładkie włosy sprawiają, że boleśnie cienkie i dość mocno podkreśla jego узость. Tak, że śmiało dają włosom objętości! Bujne loki i stylizacji – to, że pójdzie właśnie twarzy i sprawi, że wizualnie nieco bardziej pełnym i szerokim.
2
Zrób grzywkę – lepiej, jeśli bezpośredni i na tyle gęstą, którą będziesz układać za pomocą okrągłej dużej szczotki i nadawać jej puszystość i objętość. To również sprawi, że osoba mniej rozciągnięta. Dobrze wyglądają i bujne stopniowane grzywki, a także asymetryczne. Najważniejsze to nie robić ich zbyt krótkie.
3
Jeśli masz dość długa grzywka, to należy układać ją na jedną stronę i zrobić nieco objętości. W żadnym wypadku nie należy rozdzielać ją na środku czoła: to da вытянутому twarz ostrości i smutnej трагичности.
4
Idealna długość włosów dla dziewczyn z chudego wyciągniętymi i теряющимися osoby to około od ucha do obszaru połowy szyi. Bujny bob z grzywką na bok – świetna fryzura, przeciwwaga, mała i wąska twarz.
5
Z pomocą makijażu można również zrobić osoba nieco pełniejsze: weź jasny odcień lub puder i nałóż na przestrzeni czole i między brwiami – to sprawi, że całość nieco szerszy poprzez wizualne powiększenie przestrzeni między oczami.
6
Należy nałożyć trochę refleksyjny pudru na przestrzeń wokół nosa, pod brodę i wybierz miejsce tuż poniżej kości policzkowych, to pomoże zrobić osoba nieco krótszy i pełniejsze.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.