Jak zrobić porów

Jest gładka i płaska skóra będzie świetną każdą kobietę. Często do tego, aby to osiągnąć, wiele przedstawicielki płci pięknej spędzają dużą ilość czasu i środków. Maski, żele, peelingi, kremy do twarzy jest w torebce praktycznie każdej dziewczyny. Jednak główny sekret pielęgnacji skóry w tym, że musi być systematycznym. Doskonale pomagają wyrównać skórę twarzy naturalne maski. Należy je robić nie częściej niż dwa lub trzy razy w tygodniu.

Zorganizować w domu swój salon kosmetyczny może każda kobieta, co najważniejsze - chęć

Trzeba

  • Określić swój typ skóry.

Instrukcja

1
Przed tym jak nałożyć maskę należy oczyścić twarz. Doskonale do tego nadaje się żel lub mleczko do mycia twarzy. Więcej efekt można osiągnąć, jeśli zajmie maskę na skórę распаренную.

Jako peeling jest idealna растертое jabłko lub winogrona, mieszane z okruchów chleba ziarnami kawy.

2
Po oczyszczeniu można przystąpić do przygotowania samej maski. Lepiej nie gotować naturalne maski do wykorzystania w przyszłości. Produkty, z których się one składają, mogą szybko się zepsuć.

Suchą skórę lepiej wzmacniać olejnymi maskami. Można po prostu namoczyć w oleju roślinnym tkaniny, a następnie umieścić go na twarz.
Bilans normalnej łatwo. Łyżka soku owocowego, miesza się z растертым żółtko.
Dla skóry tłustej doskonale nadaje się maska z otrębami. Wymieszać mleko, miód i sok z cytryny w równych częściach, a następnie dodaj do nich białko i trochę otrąb.

3
Nakładać maskę lepiej delikatnie wmasować, nie wcierając je w skórę.

Pamiętaj, że czas ich oddziaływania średnio nie powinna przekraczać dwudziestu minut.

Jeśli po usunięciu maski czujesz стянутость skóry, koniecznie skorzystaj z kremem odżywczym.

Należy zwrócić uwagę
Na naturalne składniki może wystąpić reakcja alergiczna. Więc jeśli czujesz ząb lub pieczenie od razu po nałożeniu maski, to szybko usuniesz jej z twarzy.

Porada
Staraj się nakładać maski równą, cienką warstwą. Skórę wokół oczu lepiej nie poruszać, tak jak ona jest zbyt delikatna i wrażliwa.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.