Jak zrobić świąteczne rękodzieła z papieru

Nowy rok – czas bajek i cudów. A jeszcze to dobry, rodzinny święto, które w zwyczaju spędzać razem z rodziną i przyjaciółmi. A co jeśli połączyć te oba składniki i razem z dziećmi zrobić piękne świąteczne rękodzieła z papieru, którymi można ozdobić mieszkanie i choinkę? Na przykład, wspaniałe powietrzne płatki śniegu. A pomoże ci w tym świetna i prosta technika „квиллинг” – „бумагокручение”.

Jak zrobić świąteczne rękodzieła z papieru

Trzeba

  • Papier do drukarki (jest grubszy niż zwykły papier kolorowy, i lepiej trzyma kształt) biały i niebieski, nożyczki lub nóż biurowy, ołówek, klej i wykałaczka.

Instrukcja

1
Pokrój papier równe paski o szerokości od 5 do 10 mm. jest To wygodne, aby za pomocą linijki i канцелярского noża. Jeśli robisz płatek śniegu z dziećmi, użyj nożyczki bezpieczne.
2
Delikatnie przyciąć wykałaczkę z jednej strony, a następnie klerykalni nożem zrobić otwór w środku.
3
Jeden koniec papierowej paski, włóż do szczeliny wykałaczki, a następnie owiń całe pasek wokół niej. Można skręcić papier i rękami.
4
Zrób niezbędne do śniegu ilość skręconych pasków: 18 białych i 18 niebieskich. Zabezpieczyć końce pasków, klejenie je delikatnie do kręgów.
5
Zaczynamy tworzyć płatek śniegu. Weź 6 części białe płatki śniegu; trzeba je przytrzymać kciukiem i palcem wskazującym, z jednej strony, aby uzyskać kształt kropelki. Zbierz je w kwiat – skleić ze sobą.
6
Weź 6 elementów w innym kolorze; trzeba im nadać kształt rombu (oczy). Do tego защипните plastry z obu stron. Przyklej wynikające romby między białymi płatkami śniegu.
7
Przyklej do białego лепесткам 6 niebieskich kręgów, nie dając im żadnej formy.
8
Ponownie nadać kręgów kształt kropli i przyklej je do każdego ромбику z dwóch stron (wypełniają przestrzeń między rombów i w kółko). Potrzebujesz 12 „kropelki”.
9
Ostatnie 6 niebieskich kółeczek защипните jak romby, ale przy tym zrób mały zginanie-falę. Przyklej między białymi „kroplami”.
logo
Kategoria:
Nowy rok

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.