Jak przywitać Nowy rok choinki

Każda rodzina ma swoje tradycje przygotowania do spotkania w Nowym roku. Niezmiennym atrybutem tego święta jest choinka. Żywa czy sztuczna – tworzy szczególną atmosferę. Spotkanie Nowego roku choinki jest w tradycyjny sposób świętowania.

Jak przywitać Nowy rok choinki

Instrukcja

1
Przede wszystkim należy przygotować choinkę na święta. Jeśli wolisz żywe drzewo, to pre-wnieście go do środka. To pozwoli jedli rozmrożenia i rozwinąć igły. Ponadto, w procesie dekoracji igły będą mniej się łamać. Oprócz tego, umieść pień świerka w wodzie. To zabezpieczyć drzewo przed przedwczesnym wysychaniem. Jako opcja – kupić żywą choinkę w doniczce. To drzewko stopniowo rośnie, a następnie będzie można sadzić go w ziemię. Sztuczną choinkę zebrać, wyprostuj gałęzie.
2
Zaplanuj rozmieszczenie choinki w pokoju, aby zapewnić bezpieczeństwo pożarowe. Sprawdź elektrycznych girlandy i inne ozdoby. Również choinka musi być dobrze zamocowana.
3
Przyciągnij do dekoracji choinki dzieci. To pomoże im poczuć zbliżanie się święta, stanie się punktem zbornym w rodzinie. Poproś chłopaków produkować zabawki samodzielnie. Ponadto, to może stać się rodzinną tradycją, swoistym rytuałem.
4
Należy koniecznie włączyć w program święta konkursy u choinki. Na przykład, daj dzieciom zadanie – znaleźć prezenty na choince. Zaangażowanie do takiego konkursu dorosłych wpisze się w obchody ożywienie. Jeśli w pomieszczeniu jest wystarczająco dużo miejsca, organizowanie taniec wokół choinki.
5
Zaproponuj gościom napisać swoje życzenia na kolorowych kartkach papieru. Zwinąć je w postaci бантиков i powiesić na choince. Niech każdy z gości wybierze losowo kokarda i przeczyta życzenie na głos. W ten sposób, żaden z gości nie pozostanie bez uwagi.
6
Zorganizuj сюрпризный chwili z zapaleniem świateł na choince. Zwróćcie jako asystent jednego z gości. Z zespołu „Raz, dwa, trzy, jodełkę – płoń!”, włącz lampki na choince. W ten sposób dorośli znów poczuć się dziećmi, a obchody Nowego roku choinki zdobywa wyjątkową atmosferę.
logo
Article Categories:
Nowy rok

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *