Jak zrobić skromne wesele

Ślub to jedno z najbardziej ekscytujących, eleganckich i romantycznych wydarzeń w życiu wielu ludzi. Bardzo chcę zrobić to święto miłości wspaniały i niezapomniany. Niestety, organizacja takiego wydarzenia wymaga sporych nakładów finansowych. Jeśli jesteś przywiązany do gotówki, można zrobić skromne, ale przyzwoite wesele, oszczędność na niektórych rzeczach.

Jak zrobić skromne wesele

Instrukcja

1
Strój ślubny panny młodej kosztuje dość znaczną kwotę. Jeśli chcesz obniżyć koszty, to kup sukienkę, były w użyciu, lub weź go na wynajem w salonie ślubnym. Suknia ślubna, kupione „z ręki”, zwykle одевалось 1 raz, minęło chemiczne czyszczenie i często wygląda nie gorzej nowego. Główna trudność takiego zakupu jest ograniczony wybór. Ponadto, większość sukienek jest już dopasowane pod figurę i wzrost poprzedniej panny młodej, i skrócić go pod siebie jest dość trudne. Szerszy asortyment zaprasza salony ślubne, które zdają sukienki wypożyczyć. Po udanym montażu sprawdzić strój na obecność plam i całych szwów.
2
Uważnie przejrzyj listę gości. Zaproś tylko w naprawdę drogich i bliskich ci osób, bo tłum dalekich krewnych i nieznanych sąsiadów i kolegów raczej nie sprawi, że wakacje prawdziwie rodzinnych i swobodnie. Ogranicz listę zaproszonych, jak to możliwe.
3
Kolejny duży artykuł kosztów to koszt wynajmu sali. Zapoznaj się ze wszystkimi ofertami. Często niewielka, ale przytulna restauracja z dobrą kuchnią, położony na obrzeżach, będą znacznie tańsze takiego lokalu, po prostu hiper i znajdującego się w centrum miasta. Kolejnym dobrym rozwiązaniem jest nowo otwartej restauracji lub kawiarni, nowe wnętrze, kucharze starają pokazać się z lepszej strony, administracja jest gotowa zrobić zniżki dla przyciągnięcia nowych klientów.
4
Dobrym sposobem, aby zaoszczędzić na weselu – sami zająć się uroczysty wystrój sali oraz dekoracje samochodów. Kup balony, wstążki, plakaty i z pomocą przyjaciół i rodziny udekoruj salę bankietową i orszak ślubny.
Porada
A oto na profesjonalne zdjęcia i wideo fotografowania lepiej nie oszczędzać. Przecież ślub to wspaniałe święto miłości, magiczna chwila szczęścia, który chcesz zapisać w pamięci. Delikatny uścisk i pocałunek pary młodej, zabawa i plamy szampana, szczęśliwe twarze rodziców i gości dzięki wysokiej jakości zdjęcia i filmy ślubne dekoracje na zawsze pozostaną z wami.

logo
Kategoria:
Wesela

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.