Jak zorganizować skromne wesele

Jeśli nie masz ochoty zorganizować wspaniały ślub, ale uczcić to doniosłe wydarzenie z rodziną i bliskimi chce, starannie rozważyć, jakie koszty ma sens wyciąć. A zaoszczędzone pieniądze można wydać na podróż poślubną lub zagospodarowanie miejsca zamieszkania.

Jak zorganizować skromne wesele

Instrukcja

1
Wybierz przedsiębiorczą grupę spośród druhen, aby powierzyć im organizację wykluczenia, eskorty do urzędu stanu cywilnego, posiadania wszystkich niezbędnych atrybutów. Wybrane dziewczyny muszą posiadać umiejętności szycia lub dekoracji i mieć doświadczenie w ślubnych przygotowaniami.
2
Skontaktuj się z witryn internetowych darmowe ogłoszenia, aby znaleźć suknię ślubną i garnitur. W ten sposób można zaoszczędzić od pięciu do pięćdziesięciu tysięcy rubli. W razie potrzeby, jako stroju panny młodej, można użyć dowolnego piękna sukienka, nawet kupione na wyprzedaży.
3
Przypomnijcie sobie, kto z twoich znajomych jest zainteresowany zdjęciem. Nie musi to być profesjonalny fotograf, najważniejsze, aby miał dobry sprzęt. Włącz go do liczby zaproszonych gości. Naprawdę zafascynowany fotografią człowiek będzie zadowolony zdobytemu doświadczeniu.
4
Wybierz najprostsze pierścienie do ceremonii. Jeśli chcesz, możesz zamienić je przez kilka lat.
5
Zamów bankiet w restauracji lub kawiarni. Pierwszeństwo takiego miejsca, gdzie alkohol można kupić na własną rękę i przynieść ze sobą. Alkohol – ona z najdroższych artykuły ślubne budżetu, dlatego warto kupić picie w zwykłym supermarkecie. Zaplanuj menu, zamawiać pięciu-sześciu zmian potraw, to będzie zbędne. Najważniejsze jest to, aby na stole były zimne przekąski, a do trzeciego gorąco” połowa gości może nie досидеть.
6
Zamów zaproszenia własnymi rękami, zrezygnuj z usług drukarni. Oczywiście, profesjonalnie wykonane zaproszenia bardzo ładnie się prezentują, ale są podpisane narzeczoną lub narzeczonym przechowują ciepło ich rąk.
7
Zajmijcie się dekorowaniem atrybutów wesele samodzielnie, podłącz do tego procesu koleżanki panny młodej. Można samodzielnie ozdobić kieliszki, poduszki do obrączek, butelki szampana, niezbędny sprzęt do konkursów. Umów się na spotkanie z kawiarni, gdzie odbędzie się uroczystość, że украсите sala bankietowa własnymi siłami.
8
Sprawdzenie zasad u zaproszonych o dostępności transportu osobowego i potrzeby kierowców zrezygnować z alkoholu do kolacji w restauracji. W przypadku konieczności pozyskania dodatkowego transportu, wynajem gazela lub bus z kierowcą. Udekoruj salon kulkami lub wstążki.
logo
Kategoria:
Wesela

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.