Jaki czas do ślubu należy wybrać

Ślub — jedno z najbardziej niezwykłych wydarzeń w życiu każdego człowieka. I nowożeńcom chce, aby w tym dniu wszystko było idealne. Ale oprócz pięknej sukni, bukietu ślubnego, luksusowej sali restauracyjnej i drogie maszyny warto zwrócić uwagę i na dzień ceremonii.

Jaki czas do ślubu należy wybrać

Instrukcja

1
Aby rozpocząć, wybierz miesiąc, na który warto przypisać ceremonię. Na przykład, w styczniu za mąż wychodzić nie jest zalecane, ponieważ ludowych wierzeń mówi o młodym wdowieństwa. Jeśli chcecie zgody i wzajemne zaufanie, a następnie wybrać na ślub stycznia. Marzec i kwiecień — nie najbardziej odpowiednie miesiące do ślubu, tak jak rokuje zmienność i nietrwały szczęście małżonków.
2
Maj oznacza zdradę. Idealnym czasem do ślubu jest czerwiec, zakładając, że miesiąc miodowy dla pary będzie trwać przez całe życie rodzinne. Wesele w lipcu, co oznacza, że smutku i szczęścia w życiu młodej rodziny będzie równo. Ślub w sierpniu obiecuje, że twój małżonek będzie dla ciebie nie tylko mężem, ale i najlepszym przyjacielem.
3
Jeśli chcesz, spokojnej i cichej życia rodzinnego, a następnie wybrać do ślubu wrzesień. Październik jest uważany za niekorzystny miesiącem i wróży ciężką, pełną wyzwań życie.
4
Jeśli chcesz, aby twoje życie upłynęło pod znakiem bogactwa, to przypisz ślub na listopad. No, a grudzień — szczęśliwy czas ślubu, tak jak popularna legenda głosi, że miłość między małżonkami będzie się tylko umacniać z każdym rokiem.
5
Duże znaczenie ma dzień, na który wyznaczonych ceremonię ślubną. Wtorek i środa — nie najbardziej odpowiednie dni, tak jak rokuje zmienność małżonka i burzliwą, pełną kłótni życie rodzinne. Jeśli chcesz stać się liderem i dążyć do pełnej samorealizacji, a następnie wybrać czwartek. Ale nie warto расписываться w ten dzień, jeśli chcesz spokojnego rodzinnego szczęścia.
6
Ludzie, wesele które odbędzie się w piątek, całe życie będą pod opieką Wenus. Dlatego życie rodzinne będzie pełen pasji, przyjemności, a także powodzenia w sprawach pieniężnych. Jeśli jesteś gotów poświęcić wszystko dla dobra rodziny, w tym karierę i własne interesy, to wybieraj sobotę — twoje życie rodzinne będzie centrum swojego istnienia. No, a niedziela jest wspaniały dzień ślubu, tak jak małżonkowie staną się stałym źródłem radości i inspiracji dla siebie.
logo
Kategoria:
Wesela

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.