Jak zrobić serwer cop 1 6

Mimo, że w internecie istnieje ogromna ilość serwerów do gry Counter Strike 1.6, często graczom wymaga osobistej przestrzeni – czy to trening przed mistrzostwami lub tworzenie bardziej komfortowej, przyjaznej atmosfery podczas gry. W takim przypadku użytkownicy muszą utworzyć własny serwer.

Jak zrobić serwer cop 1 6

Trzeba

  • -dostęp do internetu.

Instrukcja

1
Jeśli komputery są połączone siecią, tworzenie gry dzieje się bezpośrednio z klienta. Trzeba wejść w zakładkę „gra Sieciowa”, wybrać opcję „sieć Lokalna” i nacisnąć przycisk „Stwórz grę”. Pozostałym komputerom znajdującym się w sieci, trzeba się w tej samej zakładce wybrać „połącz z gry” i wprowadzić adres IP „tworzącego” komputera.
2
Jeśli potrzebujesz serwer do gry w internecie – pobierz gotowe montaż z oficjalnej strony Steam lub z jednego z amatorskich forach. Pobrane archiwum należy rozpakować do głównego katalogu gry.
3
Przejdź do katalogu „.cstrikeaddonsamxmodxconfigs” i znajdź tam plik users.ini. Do tego, aby zrobić żadnego użytkownika przez administratora na danym północy, wpisać na końcu tego pliku wiersz „name|ip|steamid” „password” „access flags” „account flags”, gdzie w pierwszych cudzysłowie trzeba wpisać nick lub IP-adres administratora, po drugie – hasło, po trzecie – otwarte administratorem możliwości (do tego, aby zrobić administratora z absolutne prawa trzeba wpisać abcdefghijkmnopqrstu). Ostatni punkt, „accountflags” określa stopień ochrony: wpisany tam litera „a” oznacza, że gracz zostanie usunięty z serwera za błędne podanie hasła, a znaki „de” informują o tym, że administrator jest określana na wskazany w akapicie pierwszym, adres IP i hasło można nie pytać.
4
Serwer jest uruchamiany przez exe-plik hlds. Pojawi się okno, w którym trzeba będzie wpisać nazwę serwera, wybrać mapę, rodzaj połączenia z siecią, maksymalna ilość graczy i hasło do połączenia z serwerem. Pojawi się ekran, który wyświetla stan utworzonego serwera – należy skopiować zawartość pola IP Adress i przekazać go ludziom, zainteresowanym w grze.
5
Gracze muszą otworzyć klient Counter-Strike, wejść w opcję „gra Sieciowa” i nacisnąć przycisk „nowe połączenie IP”, a w oknie, które się pojawi wpisać adres serwera.
6
Aby uzyskać dostęp do roli administratora (jeśli została wybrana opcja z hasłem), przed podłączeniem do serwera wpisz w konsoli setinfo _pw #, gdzie zamiast # będzie hasło. Później, uprawnienia administratora są aktywowane przez zespół amxmodmenu.
logo
Kategoria:
Popularne

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.