Jak zrobić rock fryzurę

Przygotowania do wymarszu na koncert rockowy – zajęcia nie mniej ważne, niż w rzeczywistości, sam koncert. Przecież poprawnie utworzony obraz zewnętrzny określa nastrój w góry. Jednym z elementów takiego rock-wizerunku – niezwykła fryzura.

Jak zrobić rock fryzurę

Instrukcja

1
Kobieco i w tym samym czasie авангардно będzie wyglądać stylizacja przypominająca o stylu lat 50-tych ubiegłego wieku. Aby ją zrobić, nałóż na włosy krem do stylizacji. Wystarczy pianki mocno utrwalający. Zrób prosty przedziałek. Po prawej i lewej stronie od niego odwrót na 3-5 cm i zbierz włosy na tej „zarysowaną” terytorium w prawą rękę. Podnieś je do góry, lewą ręką przeczesać. Owiń прядку wokół osi jeden-dwa razy, nie dokręcając mocno. Następnie zwijać włosy w wałek, zataczając się je wokół dwóch palców. Ułóż wałek na głowie tak, aby otwór w centrum znajdował się nad przedziałkiem. Zabezpieczyć budowlę z pomocą niewidzialnych.
2
Włosy z boku, z lewej podzielić na dwie części. Górną połowę skręć w wiązkę i włożyć z powrotem, tymczasowo zabezpieczając barrette. Również zrobisz z dolnej прядкой. Takie same wiązki zrób z prawej strony. Zbierz końce włosów z tyłu. Można je skręcić w kok lub związać gumką w koński ogon. Włosy na ogonie начешите. Całą stylizację posypać lakierem do włosów.
3
Bardziej ekstremalną fryzurę można zrobić „na motywach” irokezów. Nadaje się zarówno mężczyznom, jak i kobietom. Aby zbudować prawdziwy mohawk, zaznacz włosy wokół głowy od czoła do szyi. Po bokach włosy ogłowi lub zgolić. Pozostałe włosy podziel na прядки i od przodu, zrób na nich bouffant zwłaszcza. Podnieś pasmo w górę i ostrożnym ruchem myć ją w kierunku korzeni. Zamocować wynik dużą ilością lakieru do włosów bardzo mocno utrwalający.
4
Następujące pasma podnosić w ten sam sposób. Mohawk można podzielić na poszczególne „igły” lub połączyć w jeden grzebień. Jeśli tak awangardowy opcja nie jest dla ciebie, można zbudować mały kępki u czoła, a włosy po bokach nie состригать, a po prostu зачесать tyłu i zamocować wosku lub żelu.
5
Włosy w ирокезе można malować w jasnych kolorach – niebieski, czerwony, zielony. Aby zrobić tymczasowy wariant, pomaluj końce włosów оттеночным tonikiem. To trzeba zrobić do budowy fryzury.
logo
Article Categories:
Fryzury

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *