Jak pomalować włosy na kolor różowy

Przedstawicielki płci pięknej malują włosy z różnych powodów: jednym nie podoba się naturalny kolor, inni chcą radykalnie zmienić swój styl, dla innych zmiana koloru włosów znamionuje się ze zmianami w życiu. I rzeczywiście tak jest: nowy kolor włosów bardzo zmienia człowieka..

Jak pomalować włosy na kolor różowy

Trzeba

  • – fryzjer;
  • – rękawice;
  • – farba do włosów;
  • – tonik do włosów;
  • – rozjaśniacz;
  • – środki do pielęgnacji chevelure.

Instrukcja

1
Jeśli zdecydujesz się pomalować włosy na kolor różowy, to bądź przygotowany na to, że po zakończeniu licznych etapów malowania, przez które trzeba przejść, będziesz zauważać w sobie zainteresowane spojrzenia innych ludzi.
2
Określ kolor i stan swoich włosów. Некрашеные włosy łatwiej poddają się działaniu środków do barwienia, niż pomalowane na ciemny kolor. Jeśli naturalne lub malowane blondynka, zrobić włosy różowe, będzie o wiele łatwiej, niż brunetki.
3
Kup смывку, jeśli twoje włosy są pomalowane na ciemny kolor. Narzędzia te są realizowane w sklepach kosmetycznych. Są one przeznaczone do tego, aby zneutralizować pigmenty i pozostałe na włosach po poprzedniej koloryzacji. Nałóż żel na suche włosy i moczyć czas określony w instrukcji.
4
Przystąpić do procesu rozjaśniania. Jeśli jesteś blondynką, to nie musisz осветляться. Jeśli malowane, to осветлите tylko korzenie włosów. Ciemne włosy należy prześwietlać nie więcej, niż dwa-trzy kolory na raz, utrzymując dwa-trzy tygodnie między kolejnym wybielaniem.
5
Podziel włosy na pasma i równomiernie nałożyć środek do klarowania. Najczęściej осветлителями są „Блондоран” i „Блондекс”. Można je kupić w sklepach sprzedaży kosmetyków.
6
Ostatni etap – tonowanie. Kup tonik „drzewo różane”, „bordeaux” lub trwałą farbę. Równomiernie nałóż na suche włosy i moczyć czas określony w instrukcji. Pamiętaj, że im dłużej trzymać farbę na włosach, tym jaśniejsze i bardziej nasycone będzie kolor.
7
Należy pamiętać, że toniki uciekają znacznie szybciej, niż farby. Dlatego, jeśli chcesz osiągnąć trwałego efektu, po malowaniu, należy stosować środki-utrwalaczy kolory. Można również stosować szampony i balsamy do włosów do pielęgnacji włosów na stałe. Tak kolor pozostanie żywy na dłuższy okres.
logo
Article Categories:
Fryzury

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *