Jak nosić hairpiece

Kok jest znany już od wielu lat, on wiernie służy pięknym paniom, które dbają o piękno i różnorodność swojego wyglądu. Naprawdę, aby zapuścić włosy, wymagany jest długi okres czasu. Teraz istnieje technologia, która umożliwia włosy na ziemi, ale i ta procedura wymaga czasu i kosztów. Przekształcony za pomocą шиньона można w zaledwie kilka minut.

Jak nosić hairpiece

Instrukcja

1
Małe, ładny kok-grzywka może błyskawicznie zmieniać wygląd. W tym przypadku trzeba dokładnie zrobić poziomy przedziałek na wysokości żądanej linii grzywki, oddzielając główną masę włosów do tyłu, a kok zamocować za pomocą niewidocznych niewidzialnych.
2
Moda na fryzury i formy kawałki włosów ciągle się zmienia, ale sposób mocowania ich pozostaje praktycznie taki, jak był pierwotnie: taśmy, spinki, klipsy-tkacze, крабики. Zrobić fryzurę z wykorzystaniem шиньона można, z zawiązanymi na czubku ogona z własnych włosów. Następnie od góry stosować nakładkę, równomiernie rozprowadzić sztuczne włosy i zamocować taśmą, обвязав wokół ogona. Taśmę można ukryć ozdoby do włosów: kwiatami, biżuterią lub ozdobne spinki do włosów.
3
Przymocowany taśmą treskę można заплетать w jedną lub kilka warkoczy, stopniowo zdobywając i swoje włosy, że będzie się trzymać na głowie wystarczająco mocno. Jeśli włosy są bardzo krótkie, i pęczek okazuje się zbyt mały, kok należy przypiąć spinkami, zdobywając jego krawędzie na całym obwodzie. Kolejny skuteczny i dyskretny sposób zamocować kok – to zamocowanie go za pomocą spinki hotelu.
4
Kok-babette znowu w modzie, wygląda bardzo elegancko, jest mocowana za pomocą niewidocznych klipsów. Wybierając je, należy uważnie dobierać kolor i odcień, aby kok organicznie wygląda na twoich włosach. Krótkie, małe, treski, które mocowane są na specjalnych гребешках, będą istotni po bokach głowy, nieco wyżej i lekko do tyłu od skroniowej strefy.
5
Nie bardzo gęste włosy na czubku głowy można ukryć, można zawiązać pod nimi taśmę шиньона klipsami, jak w słuchawkach. Włosy powinny być przeznaczane na górze, w razie potrzeby, posypać stykami płaskimi i zabezpieczeniem. Dodaj włosom objętości, można za pomocą tego samego шиньона na wstążce, wpuszczając go od ucha do ucha na dolnej krawędzi linii włosów.
logo
Article Categories:
Fryzury

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *