Jak zrobić fryzurę 40x roku

Wdzięk i piękno kobiety nie podlega ani czasu, ani wojen. Fryzury w stylu 40x dość są kobiece, seksowne i pasują praktycznie każdej kobiecie. W tych latach mieli dość ciekawe tytuły. Tradycyjna fryzura, zdobył pewną popularność w wojennych latach, na pewno zawierał symetryczne rury i wałki. Teraz są znowu w modzie.

Jak zrobić fryzurę 40x roku

Trzeba

  • – narzędzie do stylizacji;
  • – lakier do włosów;
  • – szpilki;
  • – szczypce;
  • – siateczka do włosów.

Instrukcja

1
Najpierw naucz się poprawnie zwijać loki, tak jak to najważniejszy składnik prawie wszystkich fryzury lat 40-tych. Do tego lekko zwilż wodą włosy, przeczesać, robiąc przedziałek z boku. Po czym jedną nić, o szerokości nie więcej niż 1 cm oddzielić od całkowitej masy włosów, nałóż na nią piankę do stylizacji, podstawa docisnąć palcem i powoli zaczynają skręcać całe pasmo. Zdjąć ją z palca, przy tym uważać, aby nie rozpadł się. Końce włosów delikatnie wepchnij do środka powstałego pierścienia, zabezpieczyć cicho lub spinki do włosów na krzyż. Tak więc, pasmo gotowa.
2
Aby powstał wałek, zrób kilka kolejnych pierścieni, przylegających do głowy. Gdy włosy całkowicie wyschną, należy wyjąć szpilki lub wyczyść tkacze. Z góry dla większej niezawodności posypać wałek lakierem do włosów.
3
Całkiem po prostu zrobić fale, носившие wtedy szczególną popularność. Używane fale trzech typów: wąska, miękka i szeroka. Miękka fala nie miała ostrych zakrętów i była na tyle duża, wąska fala miała ostre zakręty i była bardzo cienka, a szeroka fala miała ostre krawędzie.
4
Po bokach głowy można ułożyć włosy kleszcze w postaci miękkiej fali, końce ubijać w siatkę do włosów i przypnij spinkami. Taki rodzaj fryzury wygląda bardzo kobieco.
5
Dla długich i średnich włosów idealny wzór fryzura z zwinięte w górę końcem. Będzie znakomicie pasować, nadawać obraz oryginalność. Zmocz włosy, zrób skośny lub prosty przedziałek. Jeśli masz grzywkę, to połóż ją na jeden bok. Za pomocą lokówki, lekko dokręć końce włosów. Oddziel dość duży pasmo włosów nad świątynią, начешите jej однорядковой grzebień na całej długości. Na palec delikatnie, nawiń pasmo i podnieś otrzymany pierścień do góry, zabezpieczyć go cicho na krzyż. Z drugiej strony zrobić to samo. Pozostałe włosy, przeczesać, zabezpiecz włosy za pomocą lakieru do włosów mocno utrwalający.
6
Męskie fryzury 40x roku składały się z fryzury „na łyso” z poruszany grzywką i surowy „boksu”. W modzie były czapki i czapki, dlatego szczególnie mężczyźni nie dbali o modnych стрижках.
Należy zwrócić uwagę
Układanie w tych latach nie wymagała żadnych środków mocujących, tak jak potrzeby używania ich po prostu nie było.

Porada
Fryzury 40x lat dobrze komponują się z sukniami prostego kroju i jasny makijaż.

logo
Article Categories:
Fryzury

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *