Jak zrobić ozdoby samemu

W dzisiejszych czasach coraz większą popularność wśród dziewcząt i kobiet nabyć ozdoby i biżuteria, wykonane ręcznie. Wartość biżuterii hand-made, zwiększa się w czasie. Przecież wyjątkowe i oryginalne rzeczy, które nie kupić w sklepie, mogą zagwarantować, że będziesz jedynym właścicielem ekskluzywnego, naszyjnik lub bransoletka. Dlatego umiejętność tworzenia dekoracji własnymi rękami, przyciągając całą swoją kreatywność i wyobraźnię, na pewno się przyda.

Jak zrobić ozdoby samemu

Instrukcja

1
Na początek rozważyć koncepcję przyszłości dekoracji. Przygotuj narzędzia, które będą potrzebne – narzędzia te będą się zmieniać w zależności od techniki, którą wybierzesz do budowy dekoracji.
2
Podstawowy zestaw narzędzi, bez których nie może się obejść wykonanie dowolnej ozdoby w dowolnej technice – to kombinerki, szczypce, dobre, ostre nożyczki, drobne szampan igły, wytrzymałe nici, kędzierzawy tkaniny do pracy, z której koraliki nie będą się toczyć na podłogę.
3
Również zakupić elementy do przyszłości dekoracji, po rozbudowany jego styl i wygląd. Odwiedź kilka sklepów okuć do biżuterii i zapoznać się z asortymentem. Potrzebne są różne kamyki, koraliki, koraliki, cyrkonie, różne zawieszki, uchwyty, końcówki, łączniki pierścienie, haki, biżuteria przewody, druty, швензы, taśmy, sznury, wypustki, i wiele więcej.
4
Oprócz montażu różnych naszyjników i bransoletek z gotowych elementów, można zrobić jeszcze bardziej ekskluzywne produkty, запекая wisiorki i koraliki z tworzywa sztucznego tworzywa sztuczne. Tworzyw sztucznych, otwiera duże pole do popisu dla kreatywności i jej technika nie jest tak skomplikowane dla początkujących.
5
W sklepie rzemiosła kupić zestaw plastików Fimo odpowiednich kolorów. Również potrzebne są ostre noże, pasta-maszyna lub ciężka szklana wałkiem do ciasta, zamiast której można używać również metalowe butle i butelki, gruba igła, lakier akrylowy w пульверизаторе, folia, i oczywiście okucia, o której mówiliśmy wyżej, i zestaw podstawowych narzędzi.
6
Rozgnieść w palcach kawałki tworzywa sztuczne pięciu różnych kolorach, aby podgrzać je i nadać bardziej sprężystą strukturę. Rzuć kawałek białego tworzywa sztuczne w cienki naleśnik, korzystając z wałkiem lub makaron-maszynie. Następnie rozwałkować tak samo kawałki pozostałych czterech kolorach – na przykład, fioletu, różu i innych.
7
Nałóż warstwę раскатанного fioletowego tworzywa sztucznego na warstwie białego tworzywa sztucznego. Sfazować krawędzie, aby były one proste, a następnie pokroić na małe płytki i złożyć te płytki na siebie.
8
Biały i różowy plastik rozwałkować osobno, tak samo, jak biały i fioletowy, nałóż na siebie i wkręcić go w rulon, a dwa kawałki niebieskiego plastiku roll w dwie długie cienkie kiełbaski. Zawiń kiełbaskę w plast fioletowego tworzywa sztucznego. Roll jeszcze dwie kiełbaski z perłowy tworzyw sztucznych. Po tym, z wszystkich kiełbasek zbierz trójkąt i rozciągnąć go, aby w końcu dostać trójkątną długą kiełbaskę. Przetnij ją na pół i złożyć razem, po otrzymaniu kwadratowy kształt, a następnie wyciągnij. Pokroić na cienkie kostki uzyskany wzór – to przyszłe koraliki. Przed pieczeniem pierce ich grube igły wzdłuż. Przygotuj osiem koraliki-kwadraty.
9
Z resztek plastiku zrób płytkę i wyciąć z niej równy okrąg, na który nałóż kawałki mozaiki z kwadratów. Zrób otwór w górnej części koła – masz okazała przygotowanie do wisiorka. Teraz pozostaje wykonać z folii aluminiowej podstawy, pokrój koraliki i szczegóły na wykałaczki, kłucie ich podstawą w folię aluminiową i piec szczegóły w piekarniku, po czym залакировать je przeszlifować i zebrać naszyjnik, za pomocą okuć.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.