Jak zrobić obrzezanie

Obrzezanie to zabieg usunięcia napletka u mężczyzn. Obrzezanie w wielu kulturach jest religijnym obrzędem, i przez dłuższy czas procedura została przeprowadzona jako część ofiary bogu. W dzisiejszych czasach obrzezanie odbywa się nie tylko u muzułmanów i żydów, ale i u innych narodów. Cel operacji, oprócz religijnych, a także są różne: medyczne, estetyczne, społeczne.

Jak zrobić obrzezanie

Instrukcja

1
W ii operaci podczas operacji napletek przycinamy nożem lub nożyczkami. Przy tym chirurg „na oko” określa ilość napletka, który chcesz przyciąć. Po czym szwami, strzelać które nie trzeba. Materiał, z którego wykonane są nici, sam się wchłania.
2
Za granicą powszechne również obrzezanie za pomocą skalpela, ale tylko za pomocą specjalnych narzędzi, szablonów, które dobierane są indywidualnie. W ten sposób ryzyko, że wraz z każdym ciałem będzie odcięty kawałek skóry prącia lub, wręcz przeciwnie, jej pozostanie zbyt wiele, wystarczy mały.
3
Ponadto, za granicą, co prawda, obecnie dość rzadko stosuje się obrzezanie za pomocą zacisków. Napletek przy tym перетягивается, a po pewnym czasie sama obumiera.
4
Operację obrzezania zwykle przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym, w niektórych przypadkach znieczulenia może być wspólne.
5
W tej operacji są zarówno przeciwnicy, jak i zwolennicy. Wiele osób uważa, że obrzezanie to relikt przeszłości. Niemniej jednak, z punktu widzenia medycyny do operacji istnieje wiele wskazań.
6
Obrzezanie zmniejsza ryzyko wystąpienia chorób nowotworowych. Chociaż onkologia prącia występuje dość rzadko, możliwość jej pojawienia się u nieobrzezanych mężczyzn jest znacznie wyższa.
7
Przy фимозе, chorobie, w którym otwór napletka bardzo wąskie, operacja obrzezania również jest pokazana z punktu widzenia medycyny. Ponieważ wydzielina z gruczołów łojowych żołędzi gromadzą się, że przyczynia się do rozwoju bakterii, a także woła podrażnienie i swędzenie.
8
Oprócz tego, u obrzezanych mężczyzn zmniejsza ryzyko wystąpienia chorób zakaźnych. Sprzyja temu fakt, że główka penisa szybciej огрубевает, a więc mniej podatne na uszkodzenia ciała podczas stosunku płciowego.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.