Jak zrobić makijaż permanentny

Makijaż permanentny lub tatuaż – to iniekcji podskórnej wprowadzenie specjalnego barwnik i pigment do tworzenia różnych rodzajów makijażu ust, oczu i brwi. Również technologia makijażu permanentnego służy do maskowania blizn, oparzeń i innych niedoskonałości skóry.

Jak zrobić makijaż permanentny

Trzeba

  • – wykwalifikowany personel;
  • – znieczulenie;
  • – paleta do makijażu;
  • – specjalna maść lub krem do obróbki skóry poście tatuażu.

Instrukcja

1
Substancje barwiące są wprowadzane w wierzchnią warstwę naskórka na głębokość 0,3-0,5 mm. Makijaż ma charakter tymczasowy, ponieważ przez kilka lat farba поблекнет i wtopić się w komórkach skóry.
2
Makijaż permanentny – zabieg bolesny i bardzo pracochłonne, więc należy ją tylko w wyspecjalizowanych salonach u mistrzów, którzy otrzymali licencję.
3
Na początek odcinek, na który zostanie nałożony makijaż, обезболивают. Jeśli jesteś uczulony na jakieś leki, to należy z wyprzedzeniem poinformować o tym kreatora.
4
Następnie za pomocą specjalnej maszyny z farbą zadają pierwszą linię konturu. Jest to bardzo ważny moment: jeśli będziesz siedział niespokojnie lub u mistrza ruszy, ręka, to linia wyjdzie nierównym.
5
Po tym, jak pełen obieg rozpoczyna się jego bardziej szczegółowy rysunek. Jeśli planujesz zrobić tatuaż ust, to kolejnym krokiem może być wtapianie, która nada twoim ust inny kolor. Wtapianie może pasować do koloru konturu, a może być innego koloru – tutaj wszystko zależy od życzeń klienta i zaleceń kreatora.
6
Po zabiegu na śledzenie działka nakłada się specjalną maść lub żel, które mają właściwości przeciwbakteryjne, przeciwzapalne i anty-właściwości. Jeśli tatuaż stał się usta, to przez 15 minut maść usuwają sterylnej szmatką, a na usta nakłada się specjalny zmiękczający balsam.
Należy zwrócić uwagę
W pierwszych 2-3 dni na miejscu tatuażu będzie utrzymywać się obrzęk, który następnie przejdzie. W tym samym okresie farba będzie wyglądać bardziej kolorowe, po czym na miejscu tatuażu tworzy się skorupa, która zejdzie w ciągu 7 dni. Ostateczny wynik twojego makijażu permanentnego będzie można zobaczyć około 10 dni po zabiegu.

Porada
Nie zapomnij sprawdzić kreatora zasady pielęgnacji świeżego татуажем. Jest to konieczne, aby zapobiec infekcji, a także przyspieszyć gojenie uszkodzonych tkanek.

logo
Article Categories:
Makijaż

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *