Jak ukryć nos ziemniakami

Duży nos w kształcie frytek nie bardzo podoba swoich gospodarzy. Jakie piękne nie były inne rysy twarzy, taka nos dość psuje wygląd kobiety. Dlatego posiadaczka takiego braku uciekają się do wielu sztuczek, aby ten szczegół jego twarzy się mniej widoczne.

Jak ukryć nos ziemniakami

Trzeba

  • – krem;
  • – podkład pod makijaż;
  • – jasny i ciemny puder;
  • – błyszczyk lub szminka w jasnych kolorach.

Instrukcja

1
Najważniejszym narzędziem w rozwiązywaniu tego problemu jest makijaż. Aby optycznie skorygować kształt nosa „ziemniaków”, należy prawidłowo stosować fundacji narzędzie. W pierwszej kolejności, nałóż na twarz krem lub bazę pod makijaż, daj mu dobrze i pozostawić do wchłonięcia. Po tym paskiem na całej nosa nałóż jasny puder – do czubka nosa. Następnie skrzydełka nosa nałóż ciemny cień do powiek. Przejścia między tonami dokładnie растушуйте, zachowując je tylko na czubku nosa.
2
Przy makijażu twarzy z nosem w kształcie ziemniaków należy unikać ostrych geometrycznych linii. Lepiej trzymać się zaokrąglone kształty. Nawet w makijażu ust i brwi podkreśl ich krągłość – tak kształt twojego nosa będą mniej widoczne. Nadać oczom bardziej zaokrąglony kształt łatwo za pomocą cieni do powiek.
3
Następna sztuczka, rozpraszać wzrok od bardzo piękny kształt nosa – jasna szminka. Накрасьте usta blaskiem jasnym kolorze, i całą uwagę patrząc na swoją twarz będzie skierowane na usta. Ale jeśli twoje rysy twarzy крупноваты, nie należy używać zbyt jasny, „кричащую” szminkę. Oczy też muszą przyciągać uwagę, odciągając od nosa nie jest zbyt dobrej formy.
4
Jeśli masz tłustą cerę, bądź w ciągu dnia, aby twój nos nie błyszczał. Припудрите go, nie naruszając korygująca makijażu.
5
I, oczywiście, nie zapomnij, że udana fryzura to połowa sukcesu. Odpowiednio dobrana, to jest w stanie skorygować kształt twarzy i odwrócić uwagę od pewnych cech, które uważasz, że nie jest bardzo piękne. W przypadku nosem „ziemniakami” pasuje fryzura z прядями, ниспадающими na twarz. Ona się do tego nada stroju romantyzm. Fryzury z grzywką też nadają się dla kobiet, które mają nos „ziemniaków”, ale grzywka w żadnym wypadku nie powinna spadać na nos, bo inaczej efekt będzie odwrotny – cała uwaga będzie dostać się do swojego nosa.
logo
Kategoria:
Makijaż

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.