Jak malować szaro-zielone oczy

Szaro-zielone oczy są uważane za z natury bardzo wyrazisty i hipnotyzujący. Odpowiednio dobrany makijaż podkreśli to godność oczu i przyciągnie do nich szczególną uwagę.

Jak malować szaro-zielone oczy

Instrukcja

1
Szaro-zielone oczy nie mają jednego, jasno-wyraźne kolory, więc do nich z definicji garnitur i szary i zielony gamma makijażu. Należy jednak pamiętać, że im jaśniejszy kolor cieni, tym bardziej traci podobny odcień w oczach. Na przykład, aby podkreślić kolor zielony, nałóż lub szary cień, albo delikatnie zielone, albo zrób eyeliner zielonym ołówkiem lub cieni na dolnej powieki. Również do szaro-zielone oczy doskonale nadają się złote, brązowe, szmaragd, oliwkowy, brzoskwiniowy i zimne różowe odcienie. Jednak przy nakładaniu cieni należy wziąć pod uwagę kolor włosów i skóry, ponieważ odcienie, odpowiednie blondynki, mogą nie opłaca się wyglądać na брюнетках. W każdym razie, popróbuj przed lustrem z kwiatami i ich kombinacji, aby znaleźć gamę, która będzie do twarzy właśnie dla ciebie.
2
Na wieczorne wyjścia spróbuj dymny makijaż. Delikatny srebrny odcień cieni nada oczom jasność i blask. Liliowo-fioletowa gamma w wieczorowym makijażu podkreśli zielony kolor oczu. Użyj w makijażu na kilka odcieni, uważaj, aby przejścia tonalne były płynne. Nie zapomnij o eyeliner. Jeśli masz tęczówka oka jest jasne, to możesz skorzystać z czarnym ołówkiem lub подводкой. W pozostałych przypadkach lepiej weź odcień ołówka, перекликающийся z kolorem cieni.
3
Szczególną uwagę właściciele szaro-zielonych oczu warto również zwrócić rzęs, ich kolor powinien być widoczny na tle cieni do powiek. Do dziennego makijażu można użyć szary tusz do rzęs, a oto makijaż na wieczór nie obejdzie się bez czarnej. Do złoto-brązowej kolorystyce cieni накрасьте rzęsy bogaty-brązowym tuszem.
Należy zwrócić uwagę
Nie należy używać do makijażu szaro-zielonych oczu, różową i niebieską skale. Te odcienie nie tylko nie łączy się z twoim kolorem oczu, ale i są w stanie wyciszyć i rozluźnić go, kierując uwagę na siebie.

logo
Article Categories:
Makijaż

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *