Jak malować kareta-zielone oczy

Kareta-zielone oczy – jedne z najpiękniejszych na świecie, bo w nich shimmer dwa odcienie, świetnie uzupełniających się nawzajem i które czynią spojrzenie ich posiadaczka tajemniczy i przytulny. A odpowiednio dobrany makijaż pomoże jeszcze bardziej podkreślić piękno kareta-zielonych oczu.

Jak malować kareta-zielone oczy

Instrukcja

1
Istnieje kilka odcieni cieni, które idealnie nadają się właściciele quadów-zielonych oczu: bog-zielony, złoty, fioletowy i ciemny szary. A to niebieskie, różowe i jasno-brązowych cieni lepiej zrezygnować – oczy będą wyglądać stan zapalny, senny i załzawionych.
2
Dziewczyny z kareta-zielonymi oczami w doborze palety cieni koniecznie trzeba wziąć pod uwagę kolor swoich włosów. Tak, blondynki i русоволосым nadają się bardziej zielone i złote odcienie, z ciemnymi włosami będą lepiej komponować się beżowe, zielone, fioletowe i blado-fioletowe cienie.
3
Pożądane dla dziewczyn z kareta-zielonymi oczami będzie korzystanie z czarnego eyelinera lub kredki. Strzałki lub po prostu kreska, kontur podkreślą charakter twoich oczu, sprawiają, że kolor wizualnie jaśniejsze i bardziej nasycone. Idealnym rozwiązaniem dla wieczornego makijażu będzie wykorzystanie srebrnego ołówka lub cekinów. Oczywiście w umiarkowanych dawkach.
4
Tak więc, podstawowe techniki makijażu dla quadów-zielonych oczu, na przykład, w fioletowych kolorach, jest następujący. Nałóż na górną powiekę od kącika oczu, do brwi jasno-fioletowe cienie. Trzeba je wziąć trochę, aby był lekki ukłon w kolor. Dalej na połowę dolnej powieki nałóż jasno-fioletowe cienie. Dobrze растушуйте, aby kolor położył się równomiernie. Następnie weź odcień ciemniejszy i прорисуйте im strzałki jak najbliżej linii rzęs. Strzałka powinna odbywać się nie tylko na dolnym wieku, ale i w marszczyć między górną i dolną wieku. Dokładnie tak samo można wykonać makijaż innymi odpowiednimi wam odcieniami cieni, których kolor może płynąć do siebie: ze złotego w bog-zielony lub blado liliowy w ciemno-szary. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z kredką do oczu narysuj im staranną strzałkę także wzdłuż rzęs. Czubek strzałki zrób ostry i zakrzywiony w górę. Ołówek musi być dobrze поточен, tak jak grube неаккуратные linii, niestety, nie dodadzą twojej urody makijaż.
5
Tusz do rzęs właściciele quadów-zielonych oczu pasuje każda, ale w umiarkowanych dawkach. Dwa-trzy warstwy czarnego tuszu do rzęs lub fioletowej do wieczornego makijażu ozdobią twoje oczy. A oto różu i jasnej szminki lepiej nie nadużywać, ci bardziej odpowiednie naturalne naturalne odcienie – koral, jasny beż, niż jasny czerwony lub oberżyna.
logo
Kategoria:
Makijaż

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.