Jak nauczyć się malować oczy подводкой

Eyeliner może rozwiązać wiele problemów. Ona wizualnie приподнимет нависшее powieki, podkreśli piękny krój i stworzy efekt bardziej gęstych i ciemnych rzęs. Ale przy każdym sposobie i makijaż eyeliner musi być wykonane starannie. Nauczyć się malować oczy proste – do tego wystarczy kilka lekcji.

Jak nauczyć się malować oczy подводкой

Trzeba

  • – baza do cieni;
  • – kredka do oczu;
  • – liniowej;
  • – płynny eyeliner.

Instrukcja

1
Kup wszystko, czego potrzebujesz do makijażu. Dla początkujących lepiej spróbować podsumować oczy miękkim ołówkiem – on leży bardziej dokładnie, a jeśli linia będzie wyglądać brudny, łatwo ją ukryć. Wkładki wymagają bardziej doświadczonej ręki. Najtrudniej nakłada płynny eyeliner, dając wyraźne strzałki, na których widoczna jest najmniejszy błąd wizualny.
2
Używaj tylko wysokiej jakości produkty z nie które wygasły. Пересохший flamaster lub dysk, царапающий powieki ołówek nigdy nie dadzą równej linii. Zdarza się, że piękna na pierwszy rzut oka eyeliner, wysychając, leży niechlujny kawałki, traci blask i sypie. Nie używajcie go – natkniesz się na pechowy egzemplarz. Poszukaj narzędzie do innej marki.
3
Tym, którzy dopiero próbuje sił w sztuce rysowania strzałek, lepiej nakładać eyeliner do tego, jak można umieścić na powieki cienie. Wtedy, w przypadku awarii, nie trzeba usunąć cały makijaż. Po nałożeniu cieni linię można będzie odświeżyć kolejną warstwą eyeliner, nadając jej bardziej wyraźny kontur.
4
Przed makijażem odtłuścić powieki, wycierając je tonikiem bez alkoholu, i dodaj trochę lekkiego kremu nawilżającego. Jeśli masz tłustą skórę, nałóż cienką warstwę bazy, która uniemożliwia растеканию grima. Lekko припудрите powieki i przystąpić do słabości.
5
Weź miękki ołówek i, trzymając go pod kątem do oka, poprowadź linię od połowy wieku. Można ją trochę przedłużyć poza obrys, przedłużyć nacięcie. Grubość i intensywność eyeliner można regulować naciskając ołówka. Lekko растушуйте strzałkę, czyniąc ją bardziej miękką. Teraz można nałożyć na rzęsy warstwa удлиняющей tuszy i lekki dzienny makijaż gotowy.
6
Aby makijaż był bardziej żywy, poprowadź strzałki od wewnętrznego kącika oka. Po nałożeniu растушуйте jej wilgotnym aplikatorem – to nada kolor nasycenie i głębię. Na wierzchu ołówka można umieścić cienką linię cieczy eyeliner.
7
Preparat w postaci kremu lub żelu nakłada się specjalnym pędzelkiem z krawędź ze skosem. Wpisz trochę eyeliner i prowadzić krawędzi pędzla do wieku, trzymając się jak najbliżej linii rzęs. Śledź симметричностью strzelec – oba oczy powinny wyglądać tak samo.
8
Jeśli potrzebujesz cienka i wyraźna linia, używaj ciekłej подводкой. Czasami jest to narzędzie ma nie zbyt udane pędzelek – można ją wymienić na bardziej wygodne, zakupione oddzielnie. Jeśli linia była wyboista, skoryguj ją, podczas gdy ona nie zdążyła wyschnąć. Rozetrzyj strzałkę końcówką aplikatora – ona będzie nieco szerszy, ale będzie wyglądać schludniej.
Porada
Eyeliner może skorygować kształt oka. Szeroka linia będzie ich więcej, a strzałka w zewnętrznym kąciku podwyższona do głowy, wizualnie приподнимет нависшее powieki.

logo
Article Categories:
Makijaż

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *