Jak malować oczy азиаткам

U kobiet, które mają azjatycki typ urody, kształt oczu jest bardzo różni się od europejskiego rodzaju, dlatego potrzebuje specjalnego podejścia w nakładaniu makijażu. Z pomocą kosmetyków do makijażu można wizualnie odkryć i rozwinąć oczy. Przy tym rzęsy należy wydłużyć, stosując tusz do rzęs, albo budować sztuczne.

Jak malować oczy азиаткам

Instrukcja

1
Urocze oczy азиаток zawsze można ozdobić oryginalny jasny makijaż. Ale głównym zadaniem przy nakładaniu kosmetyków do makijażu – to wizualne powiększenie oczu.
2
Azjatyckie kobiety najczęściej cierpią z tego powodu, że natura dała im rzadkie rzęsy, rosnące w dół. Więc obejść się bez kleszczy do rzęs jest praktycznie niemożliwe. Kupić je można praktycznie w każdym sklepie kosmetycznym. Wybierając pincety, należy zwrócić uwagę na gumową uszczelkę, która nie pozwala переламывать rzęsy przy подкручивании. Uszczelka powinna być na tyle miękka.
3
Przed tym, jak malować oczy, skórę należy dokładnie oczyścić z pyłu i resztek kosmetyków. Korektor nałóż na całą powierzchnię twarzy, w tym powieki, następnie górną powiekę pokryj jasnymi cieniami i dobrze растушуйте. Po czym pincety tuck rzęsy do góry, nałożyć kilka warstw tuszu do rzęs i ponownie włóż rzęsy. Różnica będzie kolosalna! Oczy od razu „otwarte” i staną się bardziej. Jeśli rzęsy sztuczne, to подворачивать trzeba do ich przyklejania.
4
Następnie nałóż długą linię czarnej подводкой na górną powiekę, zasłonić oczy na kilka minut, aby eyeliner zdążyła wyschnąć. Po otwarciu oczu linia górnej powieki może смазаться, więc eyeliner musi być wodoodporny. Dolną powiekę zawiedźcie czarnym lub szarym kredką lub cieniami cieni, ale przy tym linię dokładnie растушуйте.
5
Należy zwrócić szczególną uwagę na brwiach, muszą mieć jasny kształt, aby zmiękczyć obraz. Nadaj brwiach formularz pęsetą. W tym przypadku, jeśli są one zbyt ciemny, użyj brązowej farby do brwi lub po prostu осветлите ich na parę tonów. Jeśli na to nie ma czasu, to po prostu подкрасьте ich brązowym ołówkiem, wstępnie расчесав.
6
Azjatycki typ wygląd pozwala korzystać przy nakładaniu makijażu różne odcienie. Wcale nie musi codziennie korzystać białe lub jasne perłowe cienie, zmiennik różowe, koralowe i brzoskwiniowy kolor. Okaż trochę więcej wyobraźni, nie wahaj się eksperymentować
Należy zwrócić uwagę
Jeśli rzęsy są dość długie i gęste, i nie trzeba w przygotowaniach, to zamiast codziennego użytku kleszczy przykręcenie do rzęs nadaje stałe trwała. Z jej pomocą długi czas można zapomnieć o подкручивании rzęsek.

Porada
Nie warto nadużywać użyciem kleszczy dla подворачивания rzęs, tak jak rzęsy rannych, a z czasem pękają i odpadają.

logo
Kategoria:
Makijaż

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.