Jak umieścić makijaż pięknie małe oczy

Każda dziewczyna chce wyglądać atrakcyjnie, a można to osiągnąć za pomocą kosmetyków do makijażu, nawet jeśli masz małe wyrazu oczy. Warto przy tym uzbroić się w cierpliwość, bo umiejętności przychodzi z doświadczeniem. Trzeba po prostu nauczyć się korzystać z tego, czym obdarzyła cię natura, bo wszyscy wiemy, że nie ma brzydkich kobiet.

Jak umieścić makijaż pięknie małe oczy

Instrukcja

1
Przed przystąpieniem do nakładania makijażu nie zapomnij, aby dokładnie oczyścić skórę. Zacznij od brwi, ponieważ to właśnie one dają obraz kobiecości. Położone nisko brwi zmniejszają oczy, więc wybierz taką linię, która będzie współgrać z kształtem oczu i twarzy. Brwi również nie muszą być grube i szerokie. Pęsety delikatnie nadać pożądany kształt. To nie jest całkiem przyjemna procedura, ale bez niej nie można się obejść. Jeśli blond panienka, to i brwi, najprawdopodobniej również jasne. Zrób je przyciemnić za pomocą farby do brwi i rzęs lub skorzystaj z brązowym ołówkiem.
2
Cienie pod gazów – dość nieprzyjemne i częste zjawisko, więc nałóż na twarz cienką warstwę fluidu. Po czym można przystąpić do wyboru cieni. Wizażyści radzą dziewczyny z małymi oczami zatrzymać swój wybór na perłowych cieniach, ale ich ilość powinna być ograniczona do minimum, ponieważ nadmierne blask, optycznie zmniejsza rozmiar oczu. Górną powiekę pokryj jasnymi cieniami, miejsce pod brwią i w wewnętrznym kąciku oka подкрасьте na biało. Przez zewnętrznego konturu oczu nałóż cień ciemniejszy kolor, растушевывайте ich tylko w kierunku zewnętrznej krawędzi oka.
3
Czarnym lub brązowym tuszem pokryć najpierw górne rzęsy, a następnie dolne. Teraz ołówkiem do oczu jasno-brązowe, szare lub cielisty kolor nałóż na górną powiekę strzałkę. Aby optycznie powiększyć oczy, przesuń palcem po wewnętrznej dolnej powieki białą linię ciała lub ołówkiem.
4
Jeśli masz wąskie oczy, przesuń strzałkę jasnym ołówkiem od połowy górnej powieki w kierunku zewnętrznego kącika. Ale przy tym nie można jej odpalić dalej krawędzi oka, czyli musi kończyć się na poziomie rzęs. To pomoże optycznie poszerzyć oczy. Dla małych okrągłych oczu nadaje się wąska, cienka linia brązowy lub szary odcień na górnym wieku, poprowadź linię kontur oka, ale jak najbliżej rzęs.
5
Umieścić makijaż pięknie małe oczy wcale nie jest trudne, po prostu trzeba być artystą i tworzyć arcydzieła.
Należy zwrócić uwagę
Czarny kolor optycznie zmniejsza, dlatego nigdy nie należy używać czarny eyeliner, cień lub kredka do oczu.

Porada
Подкручивайте rzęsy pincety, jeśli rosną prosto, to optycznie „otworzy” oko.

logo
Kategoria:
Makijaż

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.