Jak zrobić kartę sim

Jeśli kupiłeś Iphone 4G lub 3g Ipad, to nie można w nim umieścić swoją zwykłą kartę sim. Związane jest to z tym, że nowa generacja urządzeń firmy Apple obsługuje tylko karty sim w standardzie micro-sim.

Jak zrobić kartę sim

Trzeba

  • – programator;
  • – czysta karta sim;
  • – komputer.

Instrukcja

1
Wykonaj kopiowanie informacji ze swojej karty sim na czystej, aby z niej zrobić mikro-sim dla Iphone 4G. Tak więc, pozostaje kopia karty na wypadek, gdybyś zmienił zdanie korzystać z Iphone.
2
Albo w przyszłości, skontaktuj się z salon operatora sieci komórkowej, aby zamówić do swojego pokoju, nową kartę sim. Czasu to zajmuje nie więcej niż dziesięć minut. Do tego konieczne jest, aby pokój był zarejestrowany na swoje nazwisko, a miał ze sobą dokument potwierdzający tożsamość.
3
Zainstaluj aplikację Woron Scan, można go pobrać z linku http://www.kievsat.com/pafiledb/pafiledb.php?action=file&id=50. Następnie podłącz programator do komputera, włóż w niego swoją roboczą simcę i zeskanuj ją za pomocą tej aplikacji.
4
Następnie przepisz z uzyskanych danych informacje IMSI i KI twojej karty sim. Następnie włóż w programator czystą kartę, wykonaj ją firmware, wykorzystując otrzymane dane. W ten sposób, że zrobiłeś kopię swojej karty sim, aby zrobić z niej mikro-sim.
5
Zmierzyć szerokość i długość standardowej karty sim, jak zwykle, jej rozmiar w milimetrach wynosi 25х15х0.76. Należy uzyskać z niej karty w standardzie micro-sim, której wysokość – 15x12x0.76. Jedyne, co się zgadza, to grubość, więc opisz wokół metalowego chipa prostokąt. Jego szerokość i długość odpowiednio 15 i 12 milimetrów. Zaznacz otrzymane linie ołówkiem i przytnij nadmiar plastiku.
6
Wyciąć plastik po bokach bardzo ostrożnie. Nie używaj do tego nożyce, lepiej wziąć większe, z prostymi i ostrymi ostrzami. Zmierzyć długość i szerokość wyniku mapy. Ona musi odpowiadać parametrom podanym w poprzednim kroku. Należy pamiętać, że podczas korzystania z karty sim w iPad nie będzie można wykonywać połączeń, a pracować tylko w sieci 3G.
logo
Article Categories:
Popularne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *