Jak ustawić panelu administracyjnego

Wielu użytkowników nie wie jak zrobić na stronie internetowej panelu administracyjnego – specjalny panel administratora zasobu, w którym wykonywane są podstawowe operacje noclegowe treści i wiele innych.

Jak ustawić panelu administracyjnego

Instrukcja

1
Jeśli znasz podstawy programowania, to jest w stanie zrobić panelu administracyjnego zasobu. Ale jeśli taką wiedzę nie masz, to możesz zrobić panel administratora serwisu za pomocą standardowych silników. Z zasobu sieci web dle-news.ru pobierz silnik DLE. Jeśli hosting dla strony już masz, to pobierz na hostingu wszystkie pliki tego silnika, aby był w pełni zainstalowana.
2
Dalej sprawdź zasób na pracę z danym silnikiem. Jeszcze wziąć pod uwagę fakt, że aby jego praca była pełnoprawnym, na stronie internetowej rejestratora nazwy domeny powinny być określone serwery DNS. Jeśli to zrobiłeś, to przez jakiś czas po tym, jak pliki silnika zostaną załadowane, strona powinna wyświetlać się ze standardowym szablonem silnika. Znajdź najbardziej odpowiednie dla ciebie szablony. Krok na stronie różne opcje.
3
Jeśli znasz podstawy programowania stron internetowych, choć trochę, to możesz zaprojektować własny szablon dla strony internetowej. Po zakończeniu pracy, przejdź do panelu administracyjnego. Zazwyczaj znajduje się pod adresem site.ru/admin.php. Nie zapominaj także wszystkie dane z panelu, bo ta informacja jest bardzo ważna.
4
Można dostosować panelu administracyjnego strony internetowej w tym panelu, według własnego uznania. Dla bardziej komfortowego użytkowania projektu należy instalować różne moduły, zmieniaj kolory, które pojawiają się w tym panelu, zainstaluj oprogramowanie antywirusowe i антиспамовые khaki, dodaj dodatkowe menu i wiele więcej. Poszukaj w internecie różne wtyczki do bardziej wygodnej pracy na stronie internetowej i przesłać je do swojego panelu administracyjnego. Tylko bądź ostrożny podczas pobierania (można pobrać plik, zawierający w sobie wirusy). Rób skomplikowane hasła do panelu administracyjnego, tak jak kombinacje składające się z prostych znaków, łatwo hacked przez hakerów.
logo
Article Categories:
Popularne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *