Jak zrobić karierę polityczną

Podstawowa zasada dla człowieka, który postanowił zrobić karierę polityczną – rozsądny wybór wektora swojego ruchu. Trzeba czuć nastrój narodu, bo o wiele łatwiej złapać go, niż próbować przekonać ludzi do błędności ich poglądów.

Jak zrobić karierę polityczną

Instrukcja

1
Mimo, że zdecydowana większość polityków mają wiek od trzydziestu lat i wyżej, przygotowanie do kariery politycznej musi odbywać się na długo przed tym – jeszcze w młodości. Musisz być czyste lub nie powinny być postrzegane w żadnych niemoralnych lub naruszających prawo działaniach. Z grubsza mówiąc, twoja młodość musi przejść bez żadnych problemów i w miarę możliwości z aktywnym społecznej pozycji. Wszystkie tajne prędzej czy później staje się oczywiste, dlatego nie podejmuj działań, oświetlenie, które może być wykorzystane przeciwko tobie.
2
Istnieje kilka podstawowych sposobów, za pomocą których można zrobić karierę w sferze polityki. Pierwszym z nich jest organizacja grupy kibiców z późniejszym przekształceniem jej w pełną partię. Z punktu widzenia bezpośrednio działalności politycznej, to proces ten jest najbardziej pracochłonny i kosztowny.
3
Drugim sposobem jest wejście w partię, która już istnieje. Twój wektor rozwoju w tym przypadku oznacza dążenie do podnoszenia wewnątrz administracyjnych poprzez przejawy dużej aktywności, a także dowód lojalności celów i zadań partii w zasadzie, jak i osób zaangażowanych w zarządzanie w tej chwili.
4
Można również awansu zawodowego w działającym aparacie państwowym. Ten sposób jest wskazany w przypadku ogólnej stabilności reżimu politycznego, zarówno w krótkim jak i w długim okresie i jest najbardziej uczciwy. Optymalne w tym przypadku jest użycie „patrona” – człowieka, który przyczyni się do promocji. Rekomendacje w tym przypadku takie same, jak w poprzednim kroku, jednak należy w równym stopniu wykazywać lojalność swojego протектору i własną perspektywę.
5
Oprócz tego, można realizować karierę polityczną, nie sąsiedztwie do żadnej partii i nie tworząc swoje. Jednak w tym przypadku należy bardzo czułe uczucie nastroje narodu, a także stałe wsparcie finansowe. Ta opcja jest widoczna tylko wtedy, jeśli w twoim posiadaniu jest stabilny i dochodowy źródło zarobków, a zajmujesz kierownicze stanowisko, na przykład, jest co najmniej właścicielem lub kierownikiem przedsiębiorstwa.
logo
Article Categories:
Porady dotyczące kariery

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *