Jak zmniejszyć objętość włosów

Obszerne włosy najczęściej niegrzeczne i z trudem układają fryzurę, tak i luźne nie zawsze wyglądają dobrze. Pozbyć się zbędnych ilości można na różne sposoby, wybierz ten, który ci optymalnie nadaje.

Jak zmniejszyć objętość włosów

Trzeba

  • – szampon do włosów suchych włosów;
  • – balsam-odżywka do włosów;
  • – elektryczne kleszcze;
  • – środki do stylizacji włosów.

Instrukcja

1
Прибегните do zasadniczej metody – koszenie, jeśli masz długie włosy. Zrób wodospad, debiut lub kaskadę. Długość od tego bardzo nie ucierpi, ale objętość nieco zmniejszona. Krótkie włosy pomoże филировка. W każdym przypadku konsultacja z fryzjerem ci nie zaszkodzi. Należy zwracać się wyłącznie do dużych salonów piękności, które są popularne, aby potem nie żałować, że ci zrobili nieudaną fryzurę.
2
Spróbuj zmienić szampon i odżywkę, jeśli na zdecydowane działania nie zgadzasz. W sprzedaży można znaleźć narzędzia, wygładzające strukturę włosów i zmniejszenie ich objętości. Uważnie patrzeć na wskazówki od producenta, należy sprawdzić odpowiedni napis, na przykład, „Gładkość i blask”. Ale szampon nie jest w stanie znacznie zmniejszyć ilość, chyba, że loki stają się bardziej jedwabiste i łatwe do ułożenia.
3
Użyj szczypce do włosów, aby zmniejszyć ich objętość. Wyciągaj loki wtedy, kiedy jest to naprawdę konieczne. Za pomocą urządzenia można tylko wizualnie zmniejszyć копну na głowie. Używaj tylko wysokiej jakości kleszcze, w przeciwnym razie można uszkodzić strukturę włosów, co spowoduje jeszcze większe problemy.
4
Modeluje fryzurę za pomocą żelu, pianki lub wosku tak, jak chcesz. A jeśli masz w pełni zdrowe loki, to wynik zabezpieczyć za pomocą suszarki, lokówki lub prostownicy.
5
Jeśli to nie pomaga, to niestety, nic nie zrobić. Wszystko zależy wyłącznie od struktury i rodzaju włosów. W każdym razie nie zniechęcaj się, a szukajcie pozytywne strony i w tym.
Porada
Czasami nadmierna objętość włosów jest związana z ich zdrowiem. Jeśli łuski włosów są uszkodzone, fryzura wygląda niechlujnie. Spróbuj przywrócić włosy za pomocą masek i balsamów. Możliwe, że po tym ich objętość zmniejszy się.

logo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *