Jak zmienić e-mail Facebook

Przy zmianie skrzynki e-mail użytkownik musi zmienić e-mail na wszystkich stronach, gdzie ma rejestrację. Czasami hrabiemu, gdzie należy wpisać aktualne dane, nie jest tak łatwo znaleźć. Oczywiście, na stronie Facebook musisz również zmienić adres e-mail.

Jak zmienić e-mail Facebook

Instrukcja

1
Aby zmienić skrzynkę pocztową, przejdź na swoją stronę na Facebooku. Lewym przyciskiem myszy kliknij na link „Moje ustawienia”, która znajduje się w menu po lewej stronie. Po przejściu na link, można odblokować dodatkowe opcje, gdzie można wpisać nowy adres e-mail.
2
Opuść stronę w dół lub przewinąć rolką myszy. Zobaczysz jeden z dodatkowych opcji „Zmień główny e-mail”. To właśnie z nim i trzeba pracować.
3
Wprowadź nowy adres e-mail w wierszu „Nowy e-mail”, a następnie kliknij przycisk „Zmień e-mail”. Po tym na obie twoje-mail przyjdzie wiadomość z potwierdzeniem o zmianie e-mail. O tym informuje system Vkontakte po tym, jak dane trafią na serwer.
4
Teraz musisz zalogować się na stare konto e-mail, który pierwotnie był używany do pracy z witryną, znaleźć list od administracji Vkontakte i go otworzyć. W liście będzie powiedziane o potwierdzenie chęci zmienić e-mail. Zrobiono to po to, aby osoba atakująca, завладевший hasła, nie mógł w pełni zapanować nad swoją stroną. Aby potwierdzić zmianę skrzynki pocztowej, kliknij na link podany w e-mailu.
5
Po przejściu na link, system powiadomi cię, że kod aktywacyjny z twojego byłego pocztowej przyjęty, i teraz pozostaje czekać na kod aktywacji z nowego e-mail.
6
Aby potwierdzić ostatni kod, przejdź na swoją nową pocztę e-mail, który podałeś w ustawieniach. Tam zobaczysz również list od administracji Vkontakte, który trzeba będzie otworzyć. Aby zakończyć zmiany skrzynki pocztowej ponownie kliknij na linku w e-mailu. Teraz wprowadzono ostatni wymagany kod.
7
Po kliknięciu na link, system poinformuje cię, że twój e-mail został pomyślnie zmieniony. Teraz możesz zalogować się na stronie internetowej, wykorzystując nowe dane.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.