Jak zdobyć karetkę z pokoju, Megafon

W nagłych sytuacjach często pojawia się konieczność połączenia usługi „Pogotowia” z telefonu komórkowego. Jeśli twojego telefonu operatorem jest firma „Megafon”, należy wziąć pod uwagę istniejące tu niuanse wybierania przycisku alarmowego.

Jak zdobyć karetkę z pokoju, Megafon

Trzeba

  • Telefon komórkowy

Instrukcja

1
Jeśli twój model telefonu komórkowego nie zapewnia połączenie z krótkich numerów, na przykład, z takimi, jak 03, to dla tego, aby wezwać Karetkę z telefonu komórkowego podłączonego do sieci „Megafon”, wpisz w nim kombinację cyfr: 030. Naciśnij klawisz połączenia.
2
Jasno i zwięźle proszę podać adres miejsca, do którego dzwonisz, pilną usługę medyczną i powód, dla którego potrzebna jest pomoc. Staraj się mówić wyraźnie i przekonująco, nie panikuj i nie разменивайтесь na części.
3
Wpisując numer alarmowy pomocy 112, w odpowiedzi usłyszysz komunikat głosowy автоинформатора o konieczności dzieła dalszego wybierania odpowiednich klawiszy numerycznych w celu wywołania odpowiednich służb. Aby wezwać Karetkę w tym przypadku trzeba będzie nacisnąć klawisz z cyfrą „3”. Pamiętaj, że połączenie na numer „112” jest możliwy nawet przy zablokowanej karty sim telefonu komórkowego, lub w przypadku jej braku.
4
W tym przypadku, jeśli w ciągu pół godziny „Karetka nie przyjeżdża na telefon, zadzwoń na stację ponownie, wymaga wyjaśnienia podobnym халатным działań. Jeśli dyżurny lekarz nie chce podjąć wyzwanie, na podstawie jakichkolwiek własnych rozważań, сошлитесь na artykuły kodeksu karnego, które przewidują karę za brak udzielenia pomocy choremu i porzuceniu człowieka w niebezpieczeństwie.
5
Skontaktuj się z policją, wpisując numer z telefonu 020, i powiedz im o tym, że stacja Pogotowia” nie chce przyjąć wyzwanie. W takim przypadku policjant jest zobowiązany będzie dokonać odpowiedniego połączenia w poradni i zorganizować wszystko na swoim miejscu.
6
Nie panikuj, jeśli na twoim rachunku telefonicznym zerowe saldo, wzywa pogotowie ratunkowe realizowane w sieci „Megafon” za darmo.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.