Jak zbudować sieć społeczną

Раскрученная społecznościowy – doskonałe miejsce do reklamy i samorealizacji. Informacja rozprzestrzenia się szybko, reklamowe miejsca drogi, a publiczność jest ogromna. Ale przed tym jak rozpocząć drogę do sukcesu, sieci społeczne trzeba budować.

Jak zbudować sieć społeczną

Trzeba

  • – serwera;
  • – personel;
  • – pieniądze.

Instrukcja

1
W pierwszej kolejności trzeba określić, co twoja sieć społeczna będzie różnić się od już istniejących odpowiedników. Jest mało prawdopodobne, czyjąś uwagę przyciągnie pomysł znać wszystkich swoich sąsiadów w domu, a nie tylko na boisku (choć i takie sieci już istnieje). Ponadto należy pamiętać, że nie wszyscy ludzie chętnie dzielą się informacjami o sobie w sieci. Zastanów się, która grupa ludności potrzebujesz w pierwszej kolejności. Najłatwiej iść na kontakt młodzież i studenci. Oni więcej czasu spędzają w internecie i łatwiej dzielić się informacjami. Chcesz robią zakupy przez internet.
2
Hosting. Jedna z najważniejszych części przedsiębiorstwa – boisko do umieszczenia informacji na swojej stronie internetowej. Hosting wybrać w zależności od używanego systemu operacyjnego i domniemanych funkcji przyszłości projektu. Być może trzeba będzie zakupić serwer lub kilka serwerów połączonych w klaster.
3
Zakup domeny drugiego poziomu. Będzie to wymagało od ciebie niektórych załączników i zrozumienia sedna sprawy. Domena to unikalna nazwa serwisu. Swoje miejsce w globalnej sieci. Wybierz благозвучное i krótką nazwę. Idealnie, jeśli adres witryny będzie łatwy do zapamiętania. Czyli najlepiej, jeśli nazwa domeny nie będzie dłuższy niż 3-4 znaków, jak np. vk.ru. Weź pod uwagę, że w tej chwili można kupić nazwa nazwa w języku polskim. Będzie ono wyglądać tak: nazwa-twojej-strony.federacji rosyjskiej.
4
Oprogramowanie. Tutaj potrzebne są profesjonalni artyści i programiści, którzy coś kombinować swój pomysł w życie. Osłona serwisu powinna być przede wszystkim wygodne dla przyszłego użytkownika. Zazwyczaj standardowy serwis społecznościowy ma następujące bloki: prywatne strony, albumy fotograficzne, audio i wideo, notatki, czat, stowarzyszenia lub kluby. Nie zapomnij, tak samo o rozrywce. Wiele gry flash można kupić na partnerskich warunkach u wydawcy.
5
Reklama. Sieć społeczną, jak dobry może być w idei, trzeba rozkręcić. Pomoże ci w tym kontekstowa reklama i banery na dużych, otwartych stronach internetowych. Zwróć się do specjalistów, aby poszerzyć grono odbiorców.
Należy zwrócić uwagę
Teraz w otwartej sprzedaży jest gotowe oprogramowanie do tworzenia i zarządzania sieciami społecznymi. Ale jeśli myślisz poważnie zająć się tym biznesem, zdecyduj, co ci się bardziej opłaca – własnych pracowników lub gotowy pakiet programów.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.