Jak zawierać opłatę

Aby zawierać opłatę, ważne jest, aby wiedzieć o cechach jej charakteru i przyzwyczajeń. Jest to dość niezwykła rasa psów. Spis treści tux w warunkach miejskich wymaga przestrzegania pewnych norm i zasad.

Jak zawierać opłatę

Instrukcja

1
Nie zapominaj, że umiejętności łowieckie robią jamnika wyjątkowym psem i wymagają od ciebie poszanowanie jej godności we wszystkich. Jest to dość znana niemiecka норная rasa psów. Od XVI wieku produkuje niezatarte wrażenie na polowaniu. Słynny niemiecki zoolog A. A. Brehm podkreślał, że понятливы, inteligentny, wesoły i bardzo czujny, nie dadzą są uwieść się чужаку. Ponadto, notarialne są uważane za wspaniałymi towarzyszami. Obecnie ich często nawiązują w miastach.
jak karmić szczeniaka jamnika
2
Koniecznie należy pamiętać, że zrównoważony i spokojny, ale przy tym energiczna i wesoła jamnik daje radość i samotnym ludziom, i niezliczonej rodziny. Zwykle preferuje jednego właściciela, a przy tym delikatnie przywiązuje się do wszystkich pozostałych członków rodziny. Ona doskonale chroni dom, pana, jego rzeczy, posiadając раскатистым i głośnym „głosem”. Posiada doskonały instynkt i słuchem, jamnik nie ma na zbędne dźwięki tak, jak to robią niektóre rasy spitz i terierów.
jak rozwijać jamnika
3
Wyjaśnij dzieciom i zapamiętaj sobie, że jamnik jest bardzo miła i zabawna, ale ona nigdy nie będzie do siebie пренебрежительного i grubej relacje. Ona zacznie okazywać upór i nieposłuszeństwo, może zrobić na złość, twierdząc swoją godność. Pamiętaj, że treść tej taksa musi opierać się na miłości, wzajemnym szacunku i zaufaniu. Nie прибегайте do rygorystycznych środków. Przy złym kontakcie z właścicielem ona злопамятна, dumny i drażliwa.
szczeniaki jamniki przyzwyczaić do toalety
4
Jamnik łatwo utrzymać w mieszkaniu: jest mały i bardzo czyste. Za jej sierści dbać dość łatwo. Dla długowłosych i жесткошерстных odmian zaopatrz się w specjalną szczotkę, a гладкошерстных tux причесывайте рукавичкой.
jak nauczyć jamnika chodzić do toalety
5
Należy zwracać uwagę, aby zwierzę nie переедал i więcej się ruszał. Nie pozwól, za stawkę za wysoko skakać. Może to spowodować uszkodzenie jej kręgosłup i doprowadzić do przemieszczenia krążków międzykręgowych.
jak uczyć jamnika do toalety
6
Ciekawe, że żaden pies nie wykazuje tyle pomysłowości i samodzielności, jak jamnik. Jeśli widzisz psa towarzysza, należy ocenić jej wyraźny indywidualność, odważne serce i intelekt. Jamnik hardy i żywotna, rzadko choruje, ma stabilną układ nerwowy, co jest charakterystyczne dla gatunków z mocnej konstytucji. Jest niestrudzony towarzysz, wytrzymuje duże obciążenia fizyczne, bez względu na swoje krótkie nogi i mały rozmiar. Wiele notarialne dobrze pływać i polować w wodzie.
7
Więcej niż spacer z psem. Jamniki lubią bawić się na świeżym powietrzu, uprawiając swój instynkt łowiecki. Na spacery nie zapominaj, że są jeszcze i gorliwie wykonują służbę wartowniczą, chronią swego pana. Mogą one ślepo rzucają się na psy, wyprzedzając ich i co do wielkości i sile. Ważne jest, aby wiedzieć o tym, że za poważny i odważny charakter jamnika szanuje wszystkie psie plemię. Determinacja i stanowczość jej intencji nie pozostawia najmniejszych wątpliwości nawet u największych ras.
8
Дрессируя jamnika, należy zachować cierpliwość i wytrwałość. Istnieje opinia, że jamniki są uparty i nieposłuszny. To łatwo wytłumaczyć jej myśliwskimi umiejętności. Przecież na polowaniu, walcząc z bestią w norze, która często przewyższa ją pod względem wielkości, to częściej wykorzystuje swoją изворотливость i zaradność, niż siły fizycznej. Wyobraź sobie, że ta mała istota musi samodzielnie podejmować decyzje, nie czekając na wskazówki gospodarza. Dlatego przejawy pewnej sztuczki notarialne w codziennym życiu zaskakują, ale są zupełnie uzasadnione. Ona nie będzie się spieszyć z wykonaniem swojej drużyny, jeśli nie jesteś pewna w jej pełnej potrzeby. Ale można znaleźć to podporządkowywanie w przypadku spełnienia jej i swojego zdania.
9
Podać stawkę idzie niektóre wolności w domu. Tutaj czuje się gospodarzem i zawsze wie, kim jest, gdzie jest i czym się zajmuje. Zazwyczaj wybiera sobie ciepłe i przytulne zakątki, lubi spać, заворачиваясь w koc. Ten pies uwielbia komfort i ciepło. Ufając swemu panu, lubi siedzieć na rękach lub kolanach.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.