Jak nosić kota obroża

Obroże są stosowane tylko jako опознавательного środki dla kota, którą właściciele wypuszczają na ulicę. Aby wyprowadzić ją na spacer, wymaga specjalnego wyściełane szelki.

Jak nosić kota obroża

Instrukcja

1
Wybierz dla kota obroża – z etykietką do telefonu/adresu właściciela – противоблошиный lub противоклещевой. Zakładać należy, zanim pójdzie na spacer. Nawet jeśli kot jest stracone, to jej nie zabiorą w спецприемник dla bezdomnych zwierząt i nie wezmą do domu bez uprzedzenia właściciela. A poza tym, ona się dla pasożytów. Jeśli ona nie wychodzi na ulicę, można kupić obrożę po prostu piękna. Materiał i konstrukcja mogą być dowolny, w zależności od preferencji i stanu sierści i skóry kotów.
instrukcja obroży dla kota
2
Pozwól kota do ошейнику stopniowo. Najlepiej zacząć wtedy, gdy była jeszcze bardzo mała. Kup specjalny obroża dla kociąt lub pospolity, a potem trochę skróć go. Spróbuj założyć go podczas tego, jak karmić kota, lub grać z nią. To na czas odwracać uwagę psa od obroży: przecież on będzie zajęty jedzeniem lub grą. Nosić go codziennie, wszystko wydłuża czas jego noszenia, dopóki kot nie jest przyzwyczajony do niego.
jak wybrać obrożę szczeniak pudel
3
Przed tym jak zapiąć obrożę, sprawdź, nie dusi się, czy to zwierzę, nie сваляется czy wełna pod nim, nie повредится czy podszycie. Należy pamiętać, że koty zawsze nie daleko skakać, полазать na drzewa, żywopłoty, dachach. Dlatego należy nosić kołnierz tak, aby mogła zawsze swobodnie wyjąć głowę z niego, jeśli on nagle za coś łączy.
jak zamocować plazmę na ścianie
4
Jeśli masz zamiar wyprowadzić kota na spacer, kup шлейку. Obroża w tym celu nie nadaje, tak jak mięśnie szyi u takich zwierząt do zbyt słabe i nie wytrzymają obciążenia. Znajdź odpowiedni rozmiar шлейки: między paskami i ciałem kota musi swobodnie zmieścić dwa palce. Pozwól zwierzę do шлейке również stopniowo.
czy można budować brodę z pomocy kwasu siarkowego maści
5
Załóż zamknięty pierścień na szyi kota. Rozwiń zworkę łączącą go i pasek tak, aby ona znalazła się na gardle (karabinek musi być w kłębie). Rozszerz przestrzeń między zamkniętym pierścieniem, rusza paskiem. Włóż prawą przednią łapkę w to miejsce (zworka jest na piersi koty, a łapka będzie ustalona шлейкой). Weź wolny koniec paska i wsuń go do pachy lewej przedniej łapki.
jak przyzwyczaić się do kota
6
Zamknij pasek. Kontaktowego pierścień wokół szyi tak, aby nie jest wciśnięty kota na gardło, a jednocześnie mocno облегало go, nie pozwalając jej się wyrobię lub uciec. Upewnij się, że zworka dokładnie znajduje się w środku klatki piersiowej, a prawa stopa jest dobrze umocowana. Zaciśnij pasek liczy. Nie martw się: nie zrobisz kota boli, ale potem na pewno nie ucieknie, czując, że słabnie wyściełane szelki.
logo
Article Categories:
Opieka i wychowanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *