Jak zawiązać szal męski

Męski szal, niedbale związane pod kołnierzykiem koszuli lub пуловера – akcesoria, nadający własnego nośnika na luzie-elegancki wygląd. To nie jest tak pereł, jak motyl i nie jest oficjalna, jak zwykły krawat. Aby nosić szalik, nie trzeba wymieniać swoją garderobę – świetnie komponuje się z пиджаками i dżinsy, swetrami i блейзерами, nadaje się do codziennego życia i doskonale uzupełnia strój wieczorowy.

Jak zawiązać szal męski

Instrukcja

1
Znajdź odpowiedni szal. To może być cienki jedwabny фуляр lub duży prostokąt z bawełny lub cienkiej sierści z frędzlami. Sukienka nadaje jednolity пластрон, a szarej jego swetry z płaszczem podkreśli prosty szalik, niedbale związane w dekolcie.
2
Kolor zasłon zależy od preferencji jego nośnika. Zazwyczaj męskie opcje odróżnia bardziej powściągliwy gamma. Mogą one być jednolitego koloru lub drukowane. Szczególnie popularny jest mała крапинка, komórka, abstrakcyjne wzory lub klasyczne paisley. Wieczorem najlepiej jednokolorowe chusteczki powściągliwy gamma.
3
Mały bawełniany lub jedwabny szal, wiązane na szyi koszulki, całkowicie zastąpi krawat. Załóż go pod koszulę, z zawiązanymi pod brodą tak, aby jeden koniec znalazł się powyżej. Rozłóż wynikowy szeroki węzeł, proszę rozpiąć górny guzik od koszuli i schować pod nią kończy się szalik. Uzupełnij zestaw prosty пуловером bez kołnierza.
4
Spróbuj zawiązać szal z frędzlami na kurtkę lub płaszcz. Do tego pasuje арафатка lub kareta z frędzlami, z bawełny lub cienkiej wełny. Złóż go po przekątnej, набросьте na szyję, перекрестите końce i związać z przodu niedbały węzeł. Nie trzeba wyprostuj lub położyć chusteczkę, obraz nie musi wyglądać zbyt przemyślany.
5
Jest jeszcze jedna opcja – klasyczny strój kowbojski. Najlepszy materiał do tego szalik – cienka bawełna. Może on być jasne kolorowych, ozdobione abstrakcyjnymi obrazami, paskami lub komórką. Załóż go na szyję i związać z tyłu podwójny węzeł, lekko приспустив kąt przyłożenia do przodu. Noś go ze skórzaną kurtką, płaszczem lub джемпером bez kołnierza.
6
Wieczorowy garnitur przewiduje istnienie silk пластрона – wąski szalik, przypomina szalik ze ściętymi narożnikami. Zawiąż go w prosty węzeł i jak wolne końce szpilki ozdobione złotym слитком lub perłą. Пластрон doskonale uzupełniają biały koszulę i płynny lub wełnianą marynarkę wolnego sylwetki. Nie zapomnij, aby zainwestować w pas z kieszeni chusteczkę odpowiedniego odcienia.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.