Jak zawiązać długi szalik męski

Mężczyzna może nosić elegancki krawat, jasny szalik lub nawet prim планстрон. Jednak najbardziej przytulny akcesoria, istotny w każdej sytuacji – przytulna dzianina szalik. Jest on niezastąpiony промозглой jesieni i mroźnej zimy. Wielu nie rozstają się z chusty i w cieplejsze pory roku, uzupełniając nimi kurtki, płaszcze i dzianiny swetry. Aby ten dodatek pięknie wygląda i nie przeszkadzał swojemu właścicielowi, nauczyć się go poprawnie zawiązać.

Jak zawiązać długi szalik męski

Instrukcja

1
Wybierz długi szalik z cienkiej dzianiny lub фактурного z płótna. Może on być jednobarwne, kratkę, paski, lub ozdobione kolorową wyściółką. Bardzo dekoracyjne i nieformalnie wyglądają szale z frędzlami lub frędzlami. Nie starajcie się układać je idealnie równo – męskie szaliki trzeba nosić nieco niedbale, nie zwracanie nadmiernej uwagi do tego akcesorium.
2
Bardzo wygodne do noszenia z płaszcz i płaszczem – szalik, zwinięty wokół szyi. Weź jeden kolor krawat z frędzlami i zawiązać węzeł na jednym końcu, cofając się od krawędzi 20-30 centymetrów. Załóż szalik na szyję, rzucając końce do przodu. Krawędź, wiązane węzłem, musi znajdować się wyżej, na wysokości klatki piersiowej. Długi koniec owinąć wokół szyi i przewlecz przez węzeł, zabezpieczając go. Wyprostować grzywkę. Witrynę można podciągnąć do gardła lub spuścić go niżej – wszystko zależy od długości szalik.
3
Spróbuj klasyczny węzeł „Ascot”. Kratkę lub paski szalik z cienkiej wełny набросьте na szyję tak, aby końce znalazły się za plecami. Перекрестите z i włożyć do przodu. Zawiąż szalik szeroki węzeł. Jeden koniec rozciągnij nad węzłem w postaci okazałego falbanką, drugi zostaw wolny. Szalik, wiązane w ten sposób, niosą z klubową płaszczem lub cienką płaszcz klasycznego cięcia. Wygląda bardzo elegancko, jednak wymaga korekty – od czasu do czasu węzeł może slajdów. Aby do tego nie doszło, заколите jego неброской metalową szpilką.
4
Miękki szalik z z dzianiny jersey lepiej nie wiązać węzły uzyskuje zbyt obszerne. Вязаное płótno świetnie stałe bez dodatkowych mocowań – trzeba tylko poprawnie ułożyć go. Załóż szalik, zamykając im gardła, a kończy pozostawiając za plecami. Przełóż je na piersi. Jeden ponownie zwrócić za plecy, a drugą pozostawić swobodnie opaść do przodu. Takie szaliki można nosić z kurtki, płaszczem i płaszcz bez kołnierza, wiązanie ich na ubrania lub chowając pod nią.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.