Jak zarobić na uprawie kwiatów

Uprawa kwiatów – dochodowy i aktualny biznes, choć znaczna część tych, które są sprzedawane na rynku, trafiają z zagranicy. Biorąc pod uwagę, że największym dostawcą tego delikatnego towaru jest Holandia, gdzie kwiaty są uprawiane w szklarniach, można mówić o tym, że taka możliwość będzie dostępna i w rosyjskich warunkach klimatycznych.

Jak zarobić na uprawie kwiatów

Trzeba

  • – działka ziemi;
  • – szklarnia;
  • – nasiona lub sadzonki.

Instrukcja

1
Poznaj cieplarnianych konstrukcji oferowane przez krajowych i zagranicznych producentów. Lepiej skorzystać z doświadczenia tych samych holenderskich ogrodników – w szklarniach produkcji w tym kraju na 1 kwadratowy gleby mogą rosnąć do 180 sztuk róż odmiany „Gabrielle”.
2
Wybierz, czym będziesz zajmować się sprzedażą kwiatów ciętych lub uprawiać i sprzedawać sadzonki. Najbardziej tani w utrzymaniu i wygodny sadzonkowego są żarówki, z których można wyhodować tulipany, lilie, hiacynty, narcyzy, przebiśniegi. Przy zachowaniu trybu hodowli i dobrej opieki od jednej żarówki w sezonie można uzyskać około setki żarówek. Jeśli twoje plantacji wystarczająco duże, to zysk będzie imponujący.
3
Uprawa popularnych wśród rosjan róż i innych kwiatów z wykorzystaniem holenderskiego selektywnej materiału – jedna z potencjalnych możliwości biznesowych. Weź udział w dużych kwiatów wystawach, festiwalach i przetargach, które odbywają się w Europie. Kup tam materiał siewny, umów o dostawy sadzonek. Należy skonsultować się z niemieckimi i holenderskimi specjalistów-цветоводами, które biorą udział w tych targach, usprawnianie z nimi relacji biznesowych,.
4
W celu rozszerzenia bazy klientów nie warto robić tylko jakiegoś jednego rodzaju kwiatów – rosną na swoich plantacjach roślin na każdy gust, z uwzględnieniem sezonowości i dni świątecznych, do których należy synchronizować szczególnie duże plony. Asortyment swojej zielonej produktów musi być wystarczająco duża, tak samo jak i jej zakres cenowy.
5
Nie zaniedbuj reklamą swoich produktów, niech reklamy w MEDIACH i internecie, иллюстрируйте ich pięknymi zdjęciami. Skorzystaj z możliwości bezpłatnej reklamy, który zapewnia dostęp do internetu. Stwórz stronę internetową, gdzie publikuj ogłoszenia o sprzedaży kwiatów, informacji na temat swoich produktów, ciekawe artykuły o kolorach i o tym, jak prawidłowo dbać o nich. Zamów wizytówki i раздавайте je swoim klientom.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *